Menu
Sepetiniz

Hediyelik Ürünler

Hediyelik Ürünler

Stok Kodu: şkr1006
Kesme Cam Ayaklı Şekerlik. Tüm özel günlerinizde, kız isteme merasiminde kullanabileceğiniz cam şekerlik.  Uzun kadeh biçimindeki şekerlik kesme camdan yapılmıştır. Toplam yüksekliği 20 cm, çapı 10 cm'dir. Şık görüntüsüyle misafirlerinize şeker lokum ve çikolata ikramlarınızda kullanabilir..
34,90₺
Stok Kodu: şişe1001
Kare Kesme Cam Kolonya Ve Oda Kokusu Şişesi 100 cc. Özel günlerinizde, bebek partinizde, kına düğün nişan veya dekoratif olarak kullanabileceğiniz kesme cam şişe. Özel figürlü kapağı ile şık ve kullanışlıdır. İçerisinde kolonya, gül suyu veya oda kokusu doldurabilirsiniz. Şişe 100 cc sıvı alabilir, ..
6,90₺
Stok Kodu: şişe1002
Gül Figürlü Kesme Cam Kolonya Ve Oda Kokusu Şişesi 75 cc. Özel günlerinizde, bebek partinizde, kına düğün nişan veya dekoratif olarak kullanabileceğiniz oval şekilli ve gül figürlü kesme cam şişe. Özel figürlü kapağı ile şık ve kullanışlıdır. İçerisinde kolonya, gül suyu veya oda kokusu doldurabilir..
6,90₺
Stok Kodu: anahtarlık1001
Şirin Peluş Hayvancıklar Hediyelik Anahtarlık 12 Adet. Doğum günü parti ve özel günlerde misafirlerinize dağıtabileceğiniz, pinyata içerisinde kullanabileceğiniz şirin anahtarlıklar. Hediyelik anahtarlıklar şirin hayvan figürlerinden oluşmaktadır. Tavşan, kurbağa ve ayı figürleri bulunmaktadır. Pelu..
49,90₺
Stok Kodu: brdk1120
Renkli Çiçek Kapaklı Mat Siyah Cam Bardak. Kına gecesi, nişan, düğünde, özel günlerinizde hediyelik olarak dağıtabileceğiniz camdan çiçek kapaklı bardaklar. Bardakları dekoratif olarakta evinizde kullanabilirsiniz. Gerçek cam malzemeden üretilmiş bardaklar mat yüzeylidir. Kapak kısımları gümüş renkt..
16,90₺
Stok Kodu: çrçv1029
Allah ve Muhammed Lafzı Sepya Üçlü Puf Çerçeve Seti. Yağlı boya görünümüyle Allah - Hz Muhammed lafzının ve mevlana görselinin bulunduğu üçlü puf çerçeve seti. Tuval cinsi bez üzerine basılmış resimler, yağlı boya çizimi havası vermektedir. Resimlerin herbirinin ölçüsü 14.5 cm x 14.5 cm'dir Top..
29,90₺
Stok Kodu: çrçv1030
Allah ve Muhammed Lafzı Üçlü Puf Çerçeve Seti. Yağlı boya görünümüyle Allah - Hz Muhammed lafzının bulunduğu üçlü puf çerçeve seti. Tuval cinsi bez üzerine basılmış resimler, yağlı boya çizimi havası vermektedir. Resimlerin herbirinin ölçüsü 14.5 cm x 14.5 cm'dir Toplam yüksekliği 47 cm'dir. Ar..
29,90₺
Stok Kodu: şişe1003
Vazo Şeklinde Kolonya Şişesi 15 cm. Kına, nişan, düğün, baby shower gibi özel günlerinizde misafirlerinize hediye olarak dağıtabileceğiniz şık vazo biçimli kolonya şişesi. Yüksekliği kapak dahil 15 cm, çapı 6 cm olan cam kolonya şişesi yaklaşık 70 cc sıvı alabilmektedir. Süsleyerek de kullanabileceğ..
7,90₺
Stok Kodu: şişe1004
Vazo Şeklinde Kolonya Şişesi 18 cm. Kına, nişan, düğün, baby shower gibi özel günlerinizde misafirlerinize hediye olarak dağıtabileceğiniz şık vazo biçimli kolonya şişesi. Yüksekliği kapak dahil 18 cm, çapı 7 cm olan cam kolonya şişesi yaklaşık 200 cc sıvı alabilmektedir. Süsleyerek de kullanabilece..
9,90₺
Noel Baba Müzikli Kar Küresi Büyük Boy Noel Baba Müzikli Kar Küresi Büyük Boy
Stokta Yok
Stok Kodu: kar1005
Noel Baba Müzikli Kar Küresi Büyük Boy. Yılbaşı partinizde veya evinizde dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz noel baba figürlü ve müzikli kar küresi. Yılbaşı müziği çalan kar küresi içerisinde üzerinde ışık yanan çam ağaca ve karları küre içerisinde hareket ettiren pervanesi bulunur. Toplam yüksekl..
39,90₺
Stok Kodu: kutu1001
Kırmızı Kalp Kutu Büyük Boy 17 cm x 8 cm. Sevdiğinize vereceğiniz en özel hediyeniz için kırmızı renk yumuşak dolgu kumaştan yapılmış kalp şeklinde kutu. Kapaklı kalp kutu şık ve sağlamdır. İç kısmı gold renkte kalın mukavva malzemeden yapılmıştır. İçerisine çikolata, gül yaprakları veya hediyenizi ..
29,90₺
Stok Kodu: kutu1002
Kırmızı Kalp Kutu Küçük Boy 10 cm x 5 cm. Sevdiğinize vereceğiniz en özel hediyeniz için kırmızı renk yumuşak dolgu kumaştan yapılmış kalp şeklinde kutu. Kapaklı kalp kutu şık ve sağlamdır. İç kısmı gold renkte kalın mukavva malzemeden yapılmıştır. İçerisine çikolata, gül yaprakları veya hediyenizi ..
19,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)