Menu
Sepetiniz

Masa Süslemesi

Masa Süslemesi

Stok Kodu: mum1009
Pilli Mum Alevsiz Mum Işığı. Gerçek mum görüntüsünde dekoratif mum ile partilerinizi ve doğum günlerinizi renklendirin. Ürün gerçek mum görünümünde pille çalışmaktadır. Gerçek mum ışığı hissi verir. Boyutları; 5.6 cm x 5.6 cm x 6 cm dir...
5,90₺
Stok Kodu: süs1034
Zincir Boncuk Sedefli Beyaz 10 Metre. Parlak inci görünümünde sedefli beyaz zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar beyaz renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süsle..
21,90₺
Stok Kodu: süs1035
Zincir Boncuk Sedefli Pembe 10 Metre. Parlak inci görünümünde sedefli pembe zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar pembe renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süsle..
21,90₺
Stok Kodu: süs1036
Zincir Boncuk Sedefli Mavi 10 Metre. Parlak inci görünümünde sedefli mavi zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar mavi renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süslemek..
21,90₺
Stok Kodu: süs1039
Zincir Boncuk Mavi 10 Metre. Parlak mavi zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar mavi renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süslemek için kullanılabilir. Zincir bonc..
18,90₺
Stok Kodu: süs1037
Zincir Boncuk Pembe 10 Metre. Parlak pembe zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar pembe renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süslemek için kullanılabilir. Zincir b..
18,90₺
Stok Kodu: süs1038
Zincir Boncuk Kırmızı 10 Metre. Parlak kırmızı zincir süsleme boncukları. Zincir boncuklar kırmızı renkteki ipin üzerine dizilmiştir. Masa, parti veya özel günlerinizi süslemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincir boncuklar ayrıca pasta veya hediye kutularını da süslemek için kullanılabilir. Zi..
18,90₺
Stok Kodu: süs1052
Deniz Yıldızı Süs Altın Rengi 3 Cm X 3 Cm 10 Adet. Partilerinizde, özel davetlerinizde, masa veya kutuları süslemek için kullanabileceğiniz şirin altın renginde deniz yıldızı süsler. Deniz yıldızı süs plastik malzemedir. Arkası şeffaf olarak doldurulmuştur. İstediğiniz yerde yapıştırmadan kullanabil..
4,90₺
Stok Kodu: süs1053
Deniz Yıldızı Süs Gümüş Rengi 3 Cm X 3 Cm 10 Adet. Partilerinizde, özel davetlerinizde, masa veya kutuları süslemek için kullanabileceğiniz şirin gümüş renginde deniz yıldızı süsler. Deniz yıldızı süs plastik malzemedir. Arkası şeffaf olarak doldurulmuştur. İstediğiniz yerde yapıştırmadan kullanabil..
4,90₺
Stok Kodu: süs1054
Deniz Yıldızı Süs Pembe Renk 3 Cm X 3 Cm 10 Adet. Partilerinizde, özel davetlerinizde, masa veya kutuları süslemek için kullanabileceğiniz şirin pembe renkte deniz yıldızı süsler. Deniz yıldızı süs plastik malzemedir. Arkası şeffaf olarak doldurulmuştur. İstediğiniz yerde yapıştırmadan kullanabilir ..
4,90₺
Stok Kodu: süs1056
Deniz Yıldızı Süs Beyaz Renk 3 Cm X 3 Cm 10 Adet. Partilerinizde, özel davetlerinizde, masa veya kutuları süslemek için kullanabileceğiniz şirin beyaz renkte deniz yıldızı süsler. Deniz yıldızı süs plastik malzemedir. Arkası şeffaf olarak doldurulmuştur. İstediğiniz yerde yapıştırmadan kullanabilir ..
4,90₺
Stok Kodu: süs1334
Deniz Yıldızı Süs Siyah Renk 3 Cm X 3 Cm 10 Adet. Partilerinizde, özel davetlerinizde, masa veya kutuları süslemek için kullanabileceğiniz şirin siyah renkte deniz yıldızı süsler. Deniz yıldızı süs plastik malzemedir. Arkası şeffaf olarak doldurulmuştur. İstediğiniz yerde yapıştırmadan kullanabilir ..
4,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 93 (8 Sayfa)