Menu
Sepetiniz

Parti Fenerleri

Kağıt parti fenerleri

Stok Kodu: fnr1001
Sarı Renkli Yuvarlak Kağıt Parti Feneri. Sarı renkli yuvarlak kağıt fenerle partilerinizi renklendirin. Ürün 23 cm çapındadır. Kaliteli malzemesi ve parlak sarı rengiyle sevdiklerinize sürprizler yapın...
4,90₺
Stok Kodu: fnr1003
Yeşil Renkli Yuvarlak Kağıt Parti Feneri. Yeşil renkli yuvarlak fenerle partilerinizi renklendirin. Ürün 23 cm çapındadır. Kaliteli malzemesi ve hoş yeşil rengiyle sevdiklerinize sürprizler yapın...
4,90₺
Stok Kodu: fnr1004
Rengarenk Yuvarlak Kağıt Parti Feneri. Canlı renkleriyle partilerinizi renklendirin. Ürün 22 cm çapındadır. Kaliteli malzemesi ve hoş rengiyle sevdiklerinize sürprizler yapın. Karışık renkli parti fenerlerini metal kopçasından istediğiniz heryere asabilirsiniz...
4,90₺
Stok Kodu: fnr1005
Rengarenk Uzun Kağıt Parti Feneri. Canlı renkleriyle partilerinizi renklendirin. Ürünün uzunluğu 30 cmdir. Altında renkli püskülleri bulunur. Kaliteli malzemesi ve hoş rengiyle sevdiklerinize sürprizler yapın...
4,90₺
Stok Kodu: fnr1006
Dilek Feneri. Rengarenk dilek fenerleri ile partilerinize, düğünlerinize ve özel günlerinize eğlence katın. Romantik dilek fenerleri kaliteli malzemeden üretilmiştir. İçindeki mumu yakarak havaya bıraktığınızda, dilek feneri harika bir görüntü oluşturarak yükselir. Dilek fenerini rüzgarsız günlerde ..
9,90₺
Stok Kodu: fnr1009
Kırmızı Puantiyeli Büyük Boy Avize Fener. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz büyük boy avize fener ile eğlencelerinize renk katın. Kırmızı puantiyeli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki metal askılık ampul kablola..
8,90₺
Stok Kodu: fnr1008
Mavi Büyük Boy Avize Fener. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz büyük boy avize fener ile eğlencelerinize renk katın. Mavi renkli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki metal askılık ampul kablolarına uyumludur. Sadec..
8,90₺
Stok Kodu: fnr1010
Sarı Puantiyeli Büyük Boy Avize Fener. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz büyük boy avize fener ile eğlencelerinize renk katın. Sarı puantiyeli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki metal askılık ampul kablolarına u..
8,90₺
Stok Kodu: fnr1011
Yeşil Puantiyeli Büyük Boy Avize Fener. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz büyük boy avize fener ile eğlencelerinize renk katın. Yeşil puantiyeli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki metal askılık ampul kablolarına..
8,90₺
Stok Kodu: fnr1012
Beş Renkli Yelpaze Fener 64 cm. Partinizi, özel günlerinizi, doğum gününüzü süsleyebileceğiniz beş renkli açılabilen yelpaze fener ile eğlencelerinize renk katın. Ayrı ayrı mavi, sarı, pembe, yeşil ve kırmızı renklerden oluşan kağıt malzemeden yapılmış yuvarlak fener ile tüm partilerinizi ..
19,90₺
Stok Kodu: fnr1013
Sarı Desenli Uzun Kağıt Parti Feneri. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz uzun desenli kağıt fener ile eğlencelerinize renk katın. Sarı renk üzerine çiçek desenli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki tel aparat..
4,90₺
Stok Kodu: fnr1014
Yeşil Desenli Üçgen Kağıt Parti Feneri. Özel günlerinizi, doğum günü ve partilerinizi süsleyebileceğiniz üçgen desenli kağıt fener ile eğlencelerinize renk katın. Yeşil renk üzerine çiçek desenli kağıt malzemeden yapılmış fenerler ile tüm partilerinizi süsleyebilirsiniz. Fener üzerindeki tel aparatl..
4,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 109 (10 Sayfa)