Menu
Sepetiniz

Pasta Malzemeleri

Pasta malzemeleri online satış için doğru yerdesiniz.

Birbirinden renkli pastalar yapmak için biraz beceri gerekir çokça da kaliteli malzemeler. Sizin için özel olan bir günde pasta yapacaksınız, kafanızda bazı konseptler hazırladınız peki bunu nasıl gerçekleştireceksiniz? Pasta yapımına başlarken öncelikli olarak nelere ihtiyacınız olduğunu tespit edin. Ardından, tasarladığınız pasta için gerekli şekillendiriciler, kalıplar ve belkide en önemli olanı şeker hamurlarını listeleyin. Pasta, cupcake, kurabiye veya muffin ne yaparsanız yapın aklınızdakileri yapabilmek için gerekli olan malzemelerin elinizin altında bulunuyor olması gerekir. Belkide lezetli çikolatalar yapmak istiyorsunuz, bunun içinde önce silikon çikolata kalıbına ihtiyacınız olacak. Yaptığınız çikolataların hangi şekilde olacağını seçmek çok eğlenceli bir o kadar da zordur. Birbirinden güzel silikon çikolata kalıpları ile tadı damağınızda kalacak çikolatalar yapabilirsiniz. Çikolata kalıpları kategorisinde bulabileceğiniz silikon çikolata kalıpları fırına da girebilir özelliktedir. Pastanızı veya cupcakelerinizi hazırladınız, peki bunları misafirlerinize nasıl ikram edeceksiniz? işte burada en önemli olan noktalardan biri de sunumunuz. Sunumunuzda kullanacağınız cupcake standları, pasta standları yaptığınız eseri misafirlerinize ikram etmek için en güzel yoldur. Haydi ne duruyorsunuz, sevdikleriniz sizden lezzetli pastalar, cupcakeler, kurabiyeler ve çikolatalar bekliyor. İhtiyacınız olan tüm malzemeler de www.partivitrini.com 'da sizleri bekliyor. :)

Stok Kodu: ppt1001
Renkli Kağıt Pipetler 25 li Paket Parti Malzemeleri. Eğlenceli partiler için rengarenk kağıt pipetler. Farklı desenlerdeki pipetler 25 li paket olarak gelmektedir. Parti, doğum günü ve özel günlerinizi tamamlayacak aksesuarınız. Konsept partilerinizde de kullanabileceğiniz pipetler hoş desenlere sah..
4,90₺
Stok Kodu: ppt1002
Fosforlu Ve Körüklü Pipetler 225 Adet Parti Malzemeleri. Eğlenceli partilerde, özel günlerinizde, doğum günlerinizde içecekleriniz, kokteylleriniz için fosforlu pipetler. Pipet paketindeki pipetler dört renkten oluşur; turuncu,yeşil, sarı ve pembe. Parlak renklerdeki pipetler tüm içecekler için..
12,90₺
Stok Kodu: çbk1001
Elma Şekeri Çubukları Plastik 50 Adet. Elma şekerleriniz için kullanabileceğiniz rengarenk plastik çubuklar. Çubukların boyları 10 cm'dir. Çubukların üst kısımlarında şirin figürler vardır...
8,90₺
Kılıç Şeffaf Kürdanlar 200 Adet Kılıç Şeffaf Kürdanlar 200 Adet
Stokta Yok
Stok Kodu: çbk1002
Kılıç Şeffaf Kürdanlar 200 Adet. Kokteyl ve diğer sunumlarınız için kullanabileceğiniz kılıç şeklinde plastik kürdanlar. Ürünlerin toplam uzunluğu 7 cm'dir. Sununmlarınızda hazırladığınız kanepe ve sandviçlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz...
6,50₺
Stok Kodu: kv1002
Mavi Metal Sunum Kovası Büyük Boy 7.7 Cm X 7 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz mavi renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 7.7 cm, yüksekliği 7 cm'dir. Şirin mavi sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ve renkli çiçekler&n..
4,90₺
Stok Kodu: kv1001
Pembe Metal Sunum Kovası Büyük Boy 7.7 Cm X 7 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz pembe renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 7.7 cm, yüksekliği 7 cm'dir. Şirin pembe sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ve renkli çiçekle..
4,90₺
Stok Kodu: kv1003
Beyaz Metal Sunum Kovası Büyük Boy 7.7 Cm X 7 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz beyaz renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 7.7 cm, yüksekliği 7 cm'dir. Şirin beyaz sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ve renkli çiçekle..
4,90₺
Stok Kodu: kv1004
Pembe Metal Sunum Kovası Orta Boy 6.5 Cm X 6 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz pembe renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 6.5 cm, yüksekliği 6 cm olan kova orta boydur. Şirin pembe sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ..
3,90₺
Stok Kodu: kv1005
Mavi Metal Sunum Kovası Orta Boy 6.5 Cm X 6 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz mavi renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 6.5 cm, yüksekliği 6 cm olan kova orta boydur. Şirin mavi sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ve ..
3,90₺
Stok Kodu: kv1006
Beyaz Metal Sunum Kovası Orta Boy 6.5 Cm X 6 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz beyaz renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 6.5 cm, yüksekliği 6 cm olan kova orta boydur. Şirin beyaz sunum kovasını bebek şekerleri, kurabiye ..
3,90₺
Stok Kodu: kv1007
Pembe Metal Sunum Kovası Küçük Boy 5.4 Cm X 5.2 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz pembe renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 5.4 cm, yüksekliği 5.2 cm olan kova küçük boydur. Şirin pembe sunum kovasını bebek şekerleri, kur..
2,90₺
Stok Kodu: kv1008
Mavi Metal Sunum Kovası Küçük Boy 5.4 Cm X 5.2 Cm. Kına, nişan, düğün, doğum ve tüm organizasyonlarda kullanabileceğiniz mavi renkli şirin sunum kovası. Kovanın taşıma askısı da vardır. Ağız genişliği 5.4 cm, yüksekliği 5.2 cm olan kova küçük boydur. Şirin mavi sunum kovasını bebek şekerleri, kurabi..
2,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 766 (64 Sayfa)