Menu
Sepetiniz

Silikon Kalıplar

Silikon Kalıplar

Stok Kodu: klb1001
Puantiyeli Balerin Kıyafeti Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile balerin elbisesi figürü çıkarabilir veya rengarenk balerin kıyafeti şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçüler balerin kıyafeti..
9,90₺
Stok Kodu: klb1002
Bebek Tulumu Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ortasında minik ayıcıklı bebek tulumu figürü çıkarabilir veya bebek tulumu şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler bebek tulumu şeklin..
9,90₺
Stok Kodu: klb1003
Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile karnında kalp olan ayıcık figürü çıkarabilir veya şirin ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler ayıcık şeklinin ölçüleri..
9,90₺
Stok Kodu: klb1004
Kedi Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile şirin kedi figürü çıkarabilir veya şirin kedi şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler kedi şeklinin ölçüleridir. Kalıp kaliteli yumuşak sil..
9,90₺
Stok Kodu: klb1005
Şapkalı Ve Ceketli Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile şapkası, ceketi ve papyonu olan ayıcık figürü çıkarabilir veya ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4.5 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçü..
9,90₺
Stok Kodu: klb1006
Küçük Ev Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile küçük kapısı olan ev figürü çıkarabilir veya ev şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4 cm X (yükseklik) 4 cm'dir. Ölçüler ev şeklinin ölçüleridir. Kalıp kaliteli yumuşak..
9,90₺
Gelin Damat Kız Kulesi Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı Gelin Damat Kız Kulesi Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı
Stokta Yok
Stok Kodu: klb1007
Gelin Damat Kız Kulesi Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile kız kulesi yanında gelin ve damat figürü çıkarabilir veya kız kulesi, gelin damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçüler kız kul..
9,90₺
Stok Kodu: klb1008
Bisikletli Bebek Ve Leylek Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile bisiklete binen bebek ve leylek figürü çıkarabilir veya bisiklete binen bebek ve leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçül..
9,90₺
Stok Kodu: klb1009
Gelin Ve Damat Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile gelin ve damat figürü çıkarabilir veya gelin ve damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 3 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçüler gelin ve damat şeklinin ölçüleridir..
9,90₺
Stok Kodu: klb1010
Kuğuya Binen Kız Ve Erkek Bebek Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile kuğu bisiklete binen erkek ve kız bebek figürü çıkarabilir veya kuğuya binen kız ve erkek bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 3 cm X (yüksekli..
9,90₺
Stok Kodu: klb1011
Bebek Getiren Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler a..
9,90₺
Stok Kodu: klb1012
Kuş Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile uçan kuş figürü çıkarabilir veya uçan kuş şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 4.5 cm'dir. Ölçüler uçan kuş şeklinin ölçüleridir. Kalıp kaliteli yumuşak si..
9,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 161 (14 Sayfa)