Menu
Sepetiniz

Pleksi Ayna

Pleksi ayna artık hayatımızın tam da ortasında bir yerde. Birden hayatımıza girdi ve çok kısa bir zaman içerisinde kendine yer edinmeyi başardı. Eskiden doğum günlerinde doğum günü olan kişiye hediye götürüldü ama şimdi durum çok farklı. Doğum günü sahibi olan kişilerde artık doğum günü partilerinde gelen misafirlerine ufak da olsa o günü hatırlatmak o günü hatırası anlamında hediyelik pleksi aynalar hazırlatıp misafirlerine sunuyor. İşte tam da burada altın ve gümüş renkli pleksi aynalar devreye giriyor. Aynı durum baby shower, yeni doğum heyecanında, diş buğdayı partilerinde, ilk doğum günü telaşında, söz, nişan günlerinde nişan tepsisi ve yüzük yükseltici olarak kullanılmaktadır. Detayına girecek olursak; üzerine yazı veya istediğiniz bir figür dahi yazılıp çizilebilen bir malzeme olduğu için pleksi ayna modelleri daha çok tercih edilme nedeni oluyor. Şık ve sade görüntüsüyle gümüş pleksi ayna, gold pleksi ayna ve renkli pleksi ayna çeşitleriyle herkesin zevkine hitap ediyor. Pleksi harf ve pleksi rakamlarla da yine tüm özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Pleksi aynalardan nişan tepsisi, söz tepsisi de yapılmaktadır. Kişiye özel hazırlanan pleksi aynalar ile tepsilerinizin üzerlerine yaptıracağınız kalp yüzük yükseltici, yıldız yüzük yükseltici, yuvarlak yüzük yükseltici, kare yüzük yükseltici ile söz nişan gibi özel günlerinizi sizlerde unutulmaz kılabilirsiniz. Hayatınızın beklide en önemli günü nikah yada düğünlerinizde ise ister pleksi aynalardan davetiye isterseniz pleksi ayna nikah şekeri hazırlatabilirsiniz. Kral tacı pleksi ve kraliçe tacı pleksi düğün için tercih edilmesi en şık objelerden olacaktır. Pleksi ayna kapı süsü, ayna araba süsü olarakta kısacası hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ya da sevdiklerinize sunabileceğiniz çok şık hediyeliklerdir.

Pleksi Ayna Harfler Pleksi Ayna Harfler
En Çok Satanlar
Stok Kodu: plk1001
Pleksi Ayna Harfler. Nikah şekeri, bebek şekeri, bebek odası süslemede veya istediğiniz herhangi biryerde kullanabileceğiniz ayna özellikli pleksi harfler. 3 cm ve 7 cm yüksekliğinde (seçeneklerden seçmelisiniz! ) olan harfler dekoratif yazı stili ile dizayn edilmiştir. Arka yüzeyinden silikonl..
0,00₺
Kalp Şeklinde İsim Yazılan Pleksi Ayna Kalp Şeklinde İsim Yazılan Pleksi Ayna
En Çok Satanlar
Stok Kodu: plk1002
Kalp Şeklinde İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde kullanabileceğiniz kalp ayna. Pleksi malzemeden yapılan kalp aynaistediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabileceğiniz kalp şeklindeki ayna şık ve kul..
0,00₺
Stok Kodu: plk1003
Oval İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde kullanabileceğiniz oval ayna. Pleksi malzemeden yapılan oval ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabileceğiniz oval şeklindeki ayna şık ve ..
0,00₺
Kral Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna Kral Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna
En Çok Satanlar
Stok Kodu: plk1004
Kral Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, bebek şekeri süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde kullanabileceğiniz kral tacı ayna. Pleksi malzemeden yapılan kral tacı ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabileceğiniz kral tacı ..
0,00₺
Kraliçe Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna Kraliçe Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna
En Çok Satanlar
Stok Kodu: plk1005
Kraliçe Tacı İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, bebek şekeri süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde kullanabileceğiniz isim yazılan kraliçe tacı ayna. Pleksi malzemeden yapılan kraliçe tacı ayna istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabilece..
0,00₺
Stok Kodu: plk1006
Yuvarlak Altın Renkli İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde kullanabileceğiniz altın renkli yuvarlak ayna. Pleksi malzemeden yapılan yuvarlak altın renkli  ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / ta..
0,00₺
Stok Kodu: plk1007
Dikdörtgen Dekoratif İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde hediyelik ayna olarak değıtabileceğiniz dekoratif ayna. Pleksi malzemeden yapılan dikdörtgen ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazd..
0,00₺
Stok Kodu: plk1008
Motifli İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya herhangi biryerde hediyelik ayna olarak değıtabileceğiniz dekoratif motifli ayna. Pleksi malzemeden yapılan şık ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabileceğin..
0,00₺
Stok Kodu: plk1009
Kelebek Altın Renkli İsim Yazılan Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz altın renkli kelebek şeklinde ayna. Pleksi malzemeden yapılan kelebek altın renkli ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi..
0,00₺
Stok Kodu: plk1010
İsimli Altın Renk Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz altın renkli isim şeklinde ayna. Pleksi malzemeden yapılan isimli altın renkli ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğiniz ismi / tarihi yazdırabileceğiniz ..
0,00₺
Stok Kodu: plk1011
İsim Baş Harfli Altın Renk Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz altın renkli isim başharfleri ve kalp şeklinde ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim baş harfli altın renkli ayna, istediğiniz ölçülerde dizayn edilir. Üzerine istediğ..
0,00₺
Stok Kodu: plk1012
Ayaklı İsim Şeklinde Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi şeklinde ayaklı ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim ayna 10 cm yüksekliğinde dizayn edilmiştir.(Ortalama toplam 10 harf-karakter..
44,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 249 (21 Sayfa)