Menu
Sepetiniz

Pleksi Ayna Davetiye

Pleksi Ayna Davetiye Modelleri. Düğününüz, nişanınız, kınanız, baby shower partiniz veya tüm özel davetleriniz için size özel olarak tasarlayabileceğimiz pleksi ayna şeklinde davetiyeler. Pleksi aynadan davetiyeler gümüş renkte, gold (altın) renkte veya istediğiniz başka bir renk olarak üretilebilir. Davetiyelerin siparişten sonra üretim ve kargoya verilme süresi 4 (dört) iş günüdür.

Stok Kodu: dvty1001
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 1. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin üst ve altında süsleme desenleri bulunmaktadır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm'dir. İsteğe göre go..
12,90₺
Stok Kodu: dvty1002
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 2. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin üst sol köşesinde süsleme desenleri bulunmaktadır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm'dir. İsteğe göre..
12,90₺
Stok Kodu: dvty1003
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 3. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin üst sol köşesinde süsleme desenleri bulunmaktadır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm'dir. İsteğe göre..
12,90₺
Stok Kodu: dvty1004
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 4. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin üst ve alt köşesinde süsleme desenleri bulunmaktadır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm'dir. İst..
12,90₺
Stok Kodu: dvty1005
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 5. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin üst kısmı kalp şeklindedir. Ayna üzerinde minik kalp şeklinde boşluklar vardır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçül..
6,90₺
Stok Kodu: dvty1006
Pleksi Ayna Davetiye Modeli 6. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz pleksi ayna davetiye. Aynadan davetiyenin özel şekli ve desenleri bulunmaktadır. Ayna davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 18 cm'dir. İsteğe göre gold veya g..
16,90₺
Stok Kodu: dvty1007
Ahşap Davetiye Model 1. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz ahşaptan davetiye. Ahşap davetiyenin üst köşesinde süsleme desenleri bulunmaktadır. Ahşap davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri isteğe göre 20 cm x 15 cm veya 8 cm x 10 cm'd..
0,00₺
Stok Kodu: dvty1008
Ahşap Davetiye Model 2. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz ahşaptan davetiye. Ahşap davetiyenin üst köşesinde süsleme desenleri bulunmaktadır. Ahşap davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm veya 8 cm x 10 cm'dir. İsteğe g..
0,00₺
Stok Kodu: dvty1009
Ahşap Oymalı Desenli Davetiye Model 3. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz ahşaptan davetiye. Ahşap davetiyenin üst köşesinde ve şağ kenarında süsleme desenleri bulunmaktadır. Ahşap davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 19 cm x 21 cm..
6,90₺
Stok Kodu: dvty1010
Bisiklet Figürlü Ahşap Davetiye Model 4. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz ahşaptan davetiye. Ahşap davetiyenin bisiklet figürleri bulunmaktadır. Ahşap davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 15 cm x 20 cm cm'dir. İsteğe göre daha fa..
0,00₺
Stok Kodu: dvty1011
Ahşap Davetiye Model 5. Düğününüz, nişanınız, veya özel davetleriniz için hazırlayabileceğimiz ahşaptan davetiye. Ahşap davetiyenin tüm kenarlarında süsleme desenleri bulunmaktadır. Ahşap davetiyeyi istediğiniz şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyenin ölçüleri 20 cm x 15 cm veya 8 cm x 10 cm'dir. ..
0,00₺
Stok Kodu: dvty1012
Tohumlu Kalem Ve Davetiye Seti. En güzel günleriniz için sizlere özel doğal yaşayan tohumlu kalem ve davetiye seti. Tohumlu kalemin arka tarafını, kalem bitince toprağa saplayarak nemli kalmasını sağlarsanız. Bir süre sonra tohumlar toprağı yararak filizlenecektir. Davetiyeler size ve temanıza özel ..
4,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)