Menu
Sepetiniz

Ayaklı İsim Pleksi Aynalar

Ayaklı İsim Pleksi Aynalar

Stok Kodu: plk1012
Ayaklı İsim Şeklinde Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi şeklinde ayaklı ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim ayna 10 cm yüksekliğinde dizayn edilmiştir.(Ortalama toplam 10 harf-karakter..
44,90₺
Stok Kodu: plk1127
Ayaklı Ve İşlemeli İsim Şeklinde Pleksi Ayna. Nikah masası, nişan masası, düün masası süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi şeklinde ayaklı ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim ayna, 50 cm uzunluğunda ve 20 cm yüksekliği..
84,90₺
Stok Kodu: isimlik1001
Şık gold renkte metal isimlik. Ürün renkli yapay çiçeklerle süslenmiştir. Söz, nişan, nikah veya düğün masanızı süsleyebilirsiniz. Gold renkte tabela üzerinde isimleriniz yer alır. En üst kısımda doğal iple tamamlanmıştır. Ürünün toplam yüksekliği 35 cm, eni 35 cm, kalınlığı 15 cm'dir. İsimlik tabel..
249,90₺
Hoşgeldiniz Yazılı Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna Hoşgeldiniz Yazılı Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna
-14 %
Stok Kodu: plk1163
Hoşgeldiniz Yazılı Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna. Kız istemede, nişan töreninizde veya özel günlerinizde masanıza veya tören-kutlama yapılan mekanın girişine koyabileceğiniz pleksi aynadan ayaklı Hoşgeldiniz yazılı ayna. Pleksi malzemeden yapılan ayna, 50 cm uzunluğunda ve 12 cm yüksek..
29,90₺ 34,90₺
Stok Kodu: isimlik1002
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta durabilir...
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1006
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonu şeffaf, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerindeki yazılar ve desenler Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla ..
59,90₺
Stok Kodu: isimlik1007
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonu siyah, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerindeki yazılar ve desenler Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla i..
59,90₺
Kınamıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna Kınamıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna
-14 %
Stok Kodu: plk1164
Kınamıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna. Kına gecenizde, masanıza veya kına gecesi yapılan mekanın girişine koyabileceğiniz pleksi aynadan ayaklı Kınamıza Hoşgeldiniz yazılı ayna. Pleksi malzemeden yapılan ayna, 50 cm uzunluğunda ve 12 cm yüksekliğinde dizayn edilmiştir..
29,90₺ 34,90₺
Stok Kodu: İsimlik1004
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı köşeli kalp şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta du..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1011
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonunda yapma kuru çiçekler olan, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerine isim ve tarih yazılabilir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazı..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1008
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı içiçe altıgen şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. Pleksi ayna ile isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta dur..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1005
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı içiçe altıgen şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gümüş renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. Pleksi ayna ile isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta du..
69,90₺
Nişanımıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna Nişanımıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna
-14 %
Stok Kodu: plk1162
Nişanımıza Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Pleksi Ayna. Nişan töreninizde, nişan masanıza veya nişan yapılan mekanın girişine koyabileceğiniz pleksi aynadan ayaklı Nişanımıza Hoşgeldiniz yazılı ayna. Pleksi malzemeden yapılan ayna, 50 cm uzunluğunda ve 12 cm yüksekliğinde dizayn edi..
29,90₺ 34,90₺
Sözümüze Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Gold Renk Pleksi Ayna Sözümüze Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Gold Renk Pleksi Ayna
-14 %
Stok Kodu: plk1165
Sözümüze Hoşgeldiniz Ayaklı Masa Üstü Gold Renk Pleksi Ayna. Kız isteme töreninizde, masanıza veya söz töreni yapılan yerin girişine koyabileceğiniz pleksi aynadan ayaklı Sözümüze Hoşgeldiniz yazılı gold  renkli ayna. Pleksi malzemeden yapılan ayna, 50 cm uzunluğunda ve..
29,90₺ 34,90₺
Stok Kodu: isimlik1003
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı tektaş yüzük şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta d..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1010
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için şeffaf pleksi üzerine yanyana kalpler şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün şeffaf pleksi ayna üzerine gold renkli pleksi aynadan isim ve desenler yapılarak üretilmiştir. Ürün ölçüleri 30 cm x 15 cm'dir. Metal ayakları olan pleksi isimlik gözalıcı güzellik..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1009
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için şeffaf pleksi üzerine gümüş ayna şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün gümüş renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 21 cm çapında üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. Pleksi ayna ile isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta du..
59,90₺
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)