Menu
Sepetiniz

Güvenlik Sözleşmesi

partivitrini.com web sitesinde, kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. partivitrini.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Sitemiz bir Verisign markası olan GeoTrust Rapid SSL ile 256 bit şifreleme sistemiyle korunmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden dolayı, üçüncü şahısların hiçbir koşulda kart ve kimlik bilgilerinizi ele geçirmesi mümkün değildir. Adres barında bulunan yeşil kilit simgesine tıkladığınızda sitemizin güvenlik sertifikasını görüntüleyebilirsiniz.

 

Kredi Kart Ve Banka Kartı Ödemelerinizde iPara Ödeme Sistemlerini Kullanıyoruz.

iPara ile ilgili kısa bilgi;

Türkiye’nin ilk Online Ödeme Sistemi olarak %100 türk sermayesi ve bilgi birikimi ile 2012 yılında iPara Bilgi Teknolojileri A.Ş. adıyla kuruldu. Sanal POS altyapısı ve Dijital cüzdan hizmetlerini bünyesinde barındıran ilk Türk firması oldu. Yenilikçi ve pazara yön veren çözümler ile kullanıcıların ve üye işyerlerinin sanal ortamdaki alışverişlere yönelmesinde önemli bir rol oynadı. 

2013’te iPara* Multinet tarafından satın alındı ve o tarihten itibaren iPara’nın stratejileri de değişti. 

Ürün ve hizmet gamınıı sürekli olarak geliştirmenin yanı sıra hem üye işyerlerine hem bireysel cüzdan kullanıcılarına hem de iş ortaklarına katma değerli hizmetler sunarak fayda sağlama hedefi şirketin merkezine yerleşti. 

Son olarak 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, 28.05.2015 tarihinde Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş. adı ile BDDK ile lisans başvuru sürecini tamamladı.

 

*Gösterilen marka ve logo, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.'nin tescilli markası olup tüm kullanım hakkı Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş.'ye devredilmiştir.​​*