Menu
Sepetiniz

Nikah Şekeri

Nikah Şekeri

Stok Kodu: dvty1014
Epoksi Davetiye Üzeri Süslenmiş Gold Varaklı Magnet. Özel günlerinizde, düğününüzde, veya tüm partilerinizde misafirlerinize dağıtabileceğiniz epoksiden yapılmış üzerinde size özel hazırlanan süsleme ve yazılarla şık, gösterişli davetiye. Epoksi davetiye boyutu 6 cm'dir. Kalınlık ortalama 0.4 cm'dir..
7,90₺
Stok Kodu: dvty1015
Epoksi Davetiye-Nikah Şekeri Gold-Gümüş Varaklı Magnet. Özel günlerinizde, düğününüzde, veya tüm partilerinizde misafirlerinize dağıtabileceğiniz epoksiden yapılmış üzerinde size özel hazırlanan gold renk veya gümüş renk yazılarla şık, gösterişli davetiye. Epoksi davetiye boyutu 6 cm'dir. Kalın..
6,90₺
Stok Kodu: dvty1016
Epoksi Davetiye-Nikah Şekeri Siyah Varaklı Gold Yazılı Magnet. Özel günlerinizde, düğününüzde, veya tüm partilerinizde misafirlerinize dağıtabileceğiniz siyah renk epoksiden yapılmış üzerinde size özel hazırlanan gold renk yazılarla şık, gösterişli davetiye. Epoksi davetiye boyutu 6 cm'dir. Ken..
6,90₺
Gelin Damat Taşlı Ve Kişiye Özel İsimli Nikah Şekeri Anahtarlık Gelin Damat Taşlı Ve Kişiye Özel İsimli Nikah Şekeri Anahtarlık
Stokta Yok
Stok Kodu: anht1069
Gelin Damat Taşlı Ve Kişiye Özel İsimli Nikah Şekeri Anahtarlık. Nikah şekeri olarak sevdiklerinize dağıtabileceğiniz metal anahtarlık. Üzerine Gelin, damadın ismini ve nikah tarihini baskı yapılabilir. İsterseniz Şekerler üzerine kağıt şeklinde baskı yapılabilir. Taşlarla süslenmiş anahtarlık üzeri..
11,90₺
Stok Kodu: dvty1013
Kahve-Çikolata Hediyeli Davetiye Seti. En güzel günleriniz için sizlere özel kahve ve çikolata ile birlikte gelen davetiye seti. Davetiye üzerindeki türk kahvesi paketi 6 gr'lık pakettedir(tek fincanlıktır). Çikolata 4 cm x 4 cm olarak gelir üzerindeki pleksi aynaya isediğiniz yazı ve tarih yazılır...
5,90₺
Stok Kodu: nkhskr1003
Pleksi Ayna Kalp İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm x 9 cm ölçülerinde, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, gold..
8,90₺
Stok Kodu: nkhskr1001
Pleksi Ayna Kare İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm x 8 cm ölçülerindedir, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, g..
8,90₺
Stok Kodu: nkhskr1004
Pleksi Ayna Şeffaf Kutulu İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 5 cm x 5 cm x 5 cm ölçülerindedir. Kapak kısmının içerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. İçerisine şeker veya renkli boncuk koyarak tamamlayab..
6,90₺
Stok Kodu: nkhskr1002
Pleksi Ayna Yuvarlak İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm çapında, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, gold veya r..
8,90₺
Stok Kodu: dvty1017
Şeffaf Epoksi Davetiye-Nikah Şekeri Deniz Temalı Magnet. Özel günlerinizde, düğününüzde, veya tüm partilerinizde misafirlerinize dağıtabileceğiniz şeffaf epoksiden yapılmış içerisinde deniz konseptli objeler bulunan ve üzerinde size özel hazırlanan süsleme ve yazılarla şık, gösterişli davetiye. Epok..
8,90₺
Stok Kodu: dvty1012
Tohumlu Kalem Ve Davetiye Seti. En güzel günleriniz için sizlere özel doğal yaşayan tohumlu kalem ve davetiye seti. Tohumlu kalemin arka tarafını, kalem bitince toprağa saplayarak nemli kalmasını sağlarsanız. Bir süre sonra tohumlar toprağı yararak filizlenecektir. Davetiyeler size ve temanıza özel ..
4,90₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)