Menu
Sepetiniz

Jel Mum Ve Parafin

Jel Mum maddesi şeffaf ve kolay eriyebilen bir mum çeşididir. Normal mumlardan çok daha uzun süre yanabilir ve içerisine koyduğunuz her türlü obje sanki bir suyun içerisinde gibi rahatlıkla görülebilir. Jel mum maddesi boya ile karıştırılarak renkli mumlar da elde edebilirsiniz.

Parafin çeşitleri ile hayal gücünüze bağlı olarak sınırsız modellerde mum yapabilirsiniz. Parafin maddesi bir petrol yan ürünüdür, eritilerek mum haline getirilir. Soya wax'ı ise doğal bir parafin modelidir, soya parafini soya fasulyesinden elde edilir ve tamamen doğaldır. Duman çıkarmaz ve is problemi olmaz. İnsan ve hayvanların bulunduğu ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir havayı kirletmez.

Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet
Yeni
Stok Kodu: ahftl1001
Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet. Doğal mumlarınız için kullanabileceğiniz doğal ahşap fitil. Paket içerisinde 10 adet 12.5 cm uzunluğunda, 1.4 cm kalınlığında ahşap fitil gelir. Soya parafini veya normal parafin ile rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap fitiller ile özel tasarım mumlarınızı yapabilirisini..
29,99₺
Deniz Temalı Jel Mum Seti 12 Adet Deniz Temalı Jel Mum Seti 12 Adet
Stokta Yok
Stok Kodu: mum1229
Deniz Temalı Jel Mum Seti 12 Adet. Marin temalı partilerinizde, nikah şekeri olarak veya dekoratif amaçlı kulanabileceğiniz şık jel mum seti. Jel mumlar 8 cm x 2.5 cm ölçülerinde ve silindir şeklinde cam bardak içerisindedir. Mum şeffaftır, içerisinde deniz yıldızı, istiridye kabuğu gibi aksesuarlar..
79,90₺
Stok Kodu: jmum1001
Jel Mum Şeffaf 0.5 Kg. Jel mumu eritmeye başlamadan önce tüm malzemelerinizi ve içine dökeceğiniz kalıbı hazırlayınız. Fitili kullanacağınız kadarını kesip fitil tutacağına sabitleyerek kullanım yerinde hazır hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız fitili kalıbınızın merkezine yerleştirerek,..
149,90₺
Stok Kodu: jmum1002
Jel Mum Şeffaf 1 Kg. Jel mumu eritmeye başlamadan önce tüm malzemelerinizi ve içine dökeceğiniz kalıbı hazırlayınız. Fitili kullanacağınız kadarını kesip fitil tutacağına sabitleyerek kullanım yerinde hazır hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız fitili kalıbınızın merkezine yerleştirerek, f..
249,90₺
Stok Kodu: jmum1003
Jel Mum Şeffaf 15 Kg. Jel mumu eritmeye başlamadan önce tüm malzemelerinizi ve içine dökeceğiniz kalıbı hazırlayınız. Fitili kullanacağınız kadarını kesip fitil tutacağına sabitleyerek kullanım yerinde hazır hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız fitili kalıbınızın merkezine yerleştirerek, ..
3.490,00₺
Stok Kodu: jmum1006
Kahverengi Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Kahverengi toz boyayı kullanırke..
69,90₺
Stok Kodu: jmum1010
Kırmızı Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Kırmızı renkteki toz boyayı ku..
69,90₺
Stok Kodu: jmum1011
Mavi Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Mavi renkteki toz boyayı kullanır..
69,90₺
Stok Kodu: jmum1005
Mor Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Mor renkteki toz boyayı kullanırke..
69,90₺
Mum Yapımı Başlangıç Seti Mum Yapımı Başlangıç Seti
Yeni
Stok Kodu: mumseti1001
Mum Yapımı Başlangıç Seti 6 parçadan oluşmaktadır.1- Parafinli mum fitili 7 adet (1 adeti 30 cm olarak gelir).2- Fitil sabitleme için 30 adet çıtçıt3- 5 cm yüksekliğinde ve 6 cm çapında 1 adet mum kalıbı4- 10 cm yüksekliğinde ve 6 cm çapında 1 adet mum kalıbı5- 15 cm yüksekliğinde ve 6 cm çapında 1 ..
899,90₺
Stok Kodu: prfn1001
Parafin Mum Yapmak İçin Kullanıma Hazır 1 Kg. Kullanıma hazırdır, içerisine farklı bir madde katmanıza gerek yoktur. parafin toz boyaları ile tam uyumludur. Parafini rahatlıkla renklendirebilirsiniz.Beyaz renktedir.Diğer yardımcı malzemelerine; Parafinli Fitil 2 Mt Ve 30 Adet Çıtçıt ( Fitil ..
99,90₺
Stok Kodu: jmum1004
Parafinli Fitil 2 Mt Ve 30 Adet Çıtçıt ( Fitil Sabitleme). Jel mum yapımı için gerekli olan fitil ve çıtçıt. Fitil kendiliğinden kıvrılmadan düz durması ve rahat sabitlenmesi için parafinle kaplanmıştır. Bu sayede hem de daha rahat yanma sağlanacaktır. Paket içerisinde 2 metre parafinli fitil bulunm..
59,90₺
Stok Kodu: ftl1001
Parafinli Fitil 30 cm - 40 Adet. Mum yapımı için gerekli olan fitil. Fitil kendiliğinden kıvrılmadan düz durması ve rahat sabitlenmesi için parafinle kaplanmıştır. Bu sayede hem de daha rahat yanma sağlanacaktır. Paket içerisinde 30 cm uzunluğunda, 40 adet parafinli fitil bulunmaktadır. Mum kalıbını..
59,90₺
Stok Kodu: Balmm1001
Partivitrini doğal bal mumu, arıların peteklerinden doğal olarak toplanıp eritilerek bal mumu haline getirilmiştir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Mum yapımında doğal parafin olarak, krem yapımında, heykel yapımında ve doğal yağlı boya karışımlarında veya gıdalarınızı kaplamada gönül..
449,90₺
Stok Kodu: Balmm1002
Partivitrini doğal bal mumu, arıların peteklerinden doğal olarak toplanıp eritilerek bal mumu haline getirilmiştir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Mum yapımında doğal parafin olarak, krem yapımında, heykel yapımında ve doğal yağlı boya karışımlarında veya gıdalarınızı kaplamada gönül..
249,90₺
Stok Kodu: jmum1008
Pembe Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Pembe renkteki toz boyayı kullan..
69,90₺
Stok Kodu: mum1229
Renkli Jel Mum Seti 12 Adet Mini Boy. Partilerinizde, nikah şekeri olarak veya dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz şık jel mum seti. Jel mumlar 3 cm x 3 cm ölçülerinde ve silindir şeklinde cam bardak içerisindedir. Mum şeffaftır, içerisinde renkli (kalp, yıldız vb) siml gibi aksesuarlar vardır. Pake..
79,90₺
Stok Kodu: jmum1009
Sarı Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. sarı renkteki toz boyayı kullanır..
69,90₺
Stok Kodu: prfn1003
Soya Parafini (Soya Wax) Doğal Mum Parafini 0.5 KgDoğal soya wax. Doğal soya fasulyesi yağından üretilmiştir. Dumansızdır ve is problemi yaşamazsınız. Normal parafine göre çok daha uzun yanma süresi vardır. Bulunduğunuz ortamın havasını kirletmez, yandığında insan ve hayvan sağlığına zarar vermez.&n..
139,90₺
Stok Kodu: prfn1002
Soya Parafini (Soya Wax) Doğal Mum Parafini 1 KgDoğal soya wax. Doğal soya fasulyesi yağından üretilmiştir. Dumansızdır ve is problemi yaşamazsınız. Normal parafine göre çok daha uzun yanma süresi vardır. Bulunduğunuz ortamın havasını kirletmez, yandığında insan ve hayvan sağlığına zarar vermez.&nbs..
249,90₺
Stok Kodu: jmum1012
Turuncu Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Turuncu renkteki toz boyayı ku..
69,90₺
Stok Kodu: jmum1007
Yeşil Renk Jel Mum Ve Parafin Toz Boyası 5 Gr. Jel mum ve parafin boyamak için kullanabileceğiniz toz şeklinde boyadır. Çok kuvvetli yoğun bir yapıya sahiptir. 5 Gramlık paketlerde gelmektedir. 5 gramlık bir paket ortalama 100 kilogram jel mum boyayabilmektedir. Yeşil renkteki toz boyayı kullan..
69,90₺
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)