Menu
Sepetiniz

Dr Paste Şeker Hamuru

Dr Paste Şeker Hamuru el değmeden hazırlanmış, ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerine sahiptir. Paketinin ağzı kapalı şekilde, oda sıcaklığında ve güneş görmeyen bir dolapta saklandığında raf ömrü artar. Paket açıldıktan sonra hava almayacak şekilde 6 - 7 ay kullanılabilir. Dr Paste şeker hamurları kesinlikle domuz yağı içermez.

Stok Kodu: hmr1011
Dr Paste Şeker Hamuru Beyaz Renk 200 Gr. Beyaz renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan sonra kol..
9,90₺
Stok Kodu: hmr1009
Dr Paste Şeker Hamuru Kırmızı Renk 200 Gr. Kırmızı renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan sonra..
9,90₺
Stok Kodu: hmr1014
Dr Paste Şeker Hamuru Lacivert Renk 200 Gr. Lacivert renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan son..
9,90₺
Stok Kodu: hmr1013
Dr Paste Şeker Hamuru Pembe Renk 200 Gr. Pembe renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan sonra kol..
9,90₺
Stok Kodu: hmr1010
Dr Paste Şeker Hamuru Sarı Renk 200 Gr. Sarı renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan sonra kolay..
9,90₺
Stok Kodu: hmr1012
Dr Paste Şeker Hamuru Yeşil Renk 200 Gr. Yeşil renkli Dr Paste şeker hamurunu pasta, cupcake, kurabiye, çikolata, kek ve dekoratif gıda üzeri süslemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kadar şeker hamurunu kutu içerisinden çıkarıp elinizle yoğurarak yumuşattıktan sonra kol..
9,90₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)