Menu
Sepetiniz

Sabun, Kokulu Taş Kalıbı

Sabun, Kokulu Taş Kalıbı. Kaliteli ve sağlam sabun kalıbı, kokulu taş kalıbıyla harika figürler çıkarabilirsiniz. Silikon sabun kalıpları değişik ölçülerde ve figürlerde bulunmaktadır.

Stok Kodu: Be-44
Mürekkep Şişesi Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 4x6.5x7 Cm. Dekoratif  beton mürekkep şişesi, mürekkep şişesi şeklinde kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölç..
65,90₺
Stok Kodu: Be-25
Odun Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7x6,5x8 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz odun şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 7x6,5x..
59,90₺
Stok Kodu: mum-51
1 (Bir) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3 cm X 1 cm (derinlik)..
19,90₺
Stok Kodu: Ço-45
1 Şeklinde Arabaya Binen Bebek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 şeklinde arabaya binmiş bebek figürlü silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya ..
19,90₺
Stok Kodu: klb1019
1 Yaş Arabası Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yazılı arabaya binen bebek figürü çıkarabilir veya 1 yazılı arabaya binen bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4.5 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Ö..
9,90₺
Stok Kodu: klb1014
1 Yaş Ayak Ve Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yaş ayak ve bebek figürü çıkarabilir veya 1 yaş ayak ve bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 2.5 cm X (yükseklik) 4 cm'dir. Ölçüler 1 yaş ayak ve..
9,90₺
Stok Kodu: mum-52
2 (İki) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 2 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 4 cm X 1 cm (derinlik)..
19,90₺
Stok Kodu: ço-77
2 Boy El Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz büyük boy ve küçük boy eller şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
22,90₺
Stok Kodu: mum-53
3 (Üç) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3.5 cm X 1 cm (derinlik..
19,90₺
Stok Kodu: Be-32
3'lü Beşgen Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 29x8x1Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü beşgen mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılm..
119,90₺
Stok Kodu: Be-31
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silik..
79,90₺
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm 3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm
-43 %
Stok Kodu: mum-19
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
45,90₺ 79,90₺
Stok Kodu: çi-49
4 Lü Madalyon Ucunda Çiçek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz oval şekil içerisinde üçlü çiçek figürü şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak b..
19,90₺
Stok Kodu: çi-33
9 Boy Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 9 farklı boyda gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzem..
24,90₺
Stok Kodu: çi-08
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
39,90₺
Stok Kodu: çi-48
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
18,90₺
Stok Kodu: Be-24
Ağaç Kütüğü Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 9x7x5 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz ağaç kütüğü şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri..
69,90₺
Stok Kodu: klb1016
Ağzında Bebek Olan Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Öl..
9,90₺
Stok Kodu: Öz-51
AKP Amblemi Şeklinde Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Ak Parti amblemli sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde AKP logosu olan silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli m..
19,90₺
Stok Kodu: harf-03
Alfabe Şeklinde Harf Ve Rakam Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Büyük harfler, rakamlar ve bazı simgeler şeklinde silikon kalıp.  Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
22,90₺
Stok Kodu: Es-04
Allah Yazılı Biblo Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Allah yazılı biblo şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
26,90₺
Stok Kodu: çe-03
Altı Fiyonklu Resim Çerçevesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz altı fiyonk figürlü, çevresi çiçek desenli silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir ..
16,90₺
Stok Kodu: çe-07
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Askı Delikli Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir.&..
18,90₺
Stok Kodu: çe-14
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalit..
26,90₺
Stok Kodu: Öz-55
Anahtar Figürlü Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 farklı boyda ve şekilde, anahtar şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bi yapıya sahiptir. En kalit..
16,90₺
Stok Kodu: Be-66
At Başı Şeklinde Beton Ve Kokulu Taş Silikon Kalıbı 14x26x33 Cm. Dekoratif at başı figürlü beton kalıbı, at kafası figürlü kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçül..
1.499,00₺
Stok Kodu: klb1015
Atlı Gelin Ve Damat Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile at arabasında giden gelin ve damat figürü çıkarabilir veya at arabasında giden gelin ve damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6.5 cm X (yükseklik) 4..
9,90₺
Stok Kodu: ha-04
Ayıcık Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin ayıcık şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
24,90₺
Stok Kodu: klb1003
Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile karnında kalp olan ayıcık figürü çıkarabilir veya şirin ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler ayıcık şeklinin ölçüleri..
9,90₺
Stok Kodu: mum-04
Ayıcıklı I Love You Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 7x4x8 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde şirin ayıcık figürü bulunan ve i love you yazısı olan silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış ol..
79,90₺
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 313 (11 Sayfa)