Menu
Sepetiniz

Sabun, Kokulu Taş Kalıbı

Sabun, Kokulu Taş Kalıbı. Kaliteli ve sağlam sabun kalıbı, kokulu taş kalıbıyla harika figürler çıkarabilirsiniz. Silikon sabun kalıpları değişik ölçülerde ve figürlerde bulunmaktadır.

Stok Kodu: Be-44
Mürekkep Şişesi Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 4x6.5x7 Cm. Dekoratif  beton mürekkep şişesi, mürekkep şişesi şeklinde kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölç..
199,90₺
Stok Kodu: Be-25
Odun Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7x6,5x8 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz odun şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 7x6,5x..
169,35₺
Stok Kodu: mum-51
1 (Bir) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3 cm X 1 cm (derinlik)..
55,35₺
Stok Kodu: Ço-45
1 Şeklinde Arabaya Binen Bebek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 şeklinde arabaya binmiş bebek figürlü silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya ..
32,90₺
Stok Kodu: klb1014
1 Yaş Ayak Ve Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yaş ayak ve bebek figürü çıkarabilir veya 1 yaş ayak ve bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 2,5 cm X (yükseklik) 4 cm'dir, Ölçüler 1 yaş ayak ve..
89,85₺
Stok Kodu: mum-52
2 (İki) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 2 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 4 cm X 1 cm (derinlik)..
55,35₺
Stok Kodu: ço-77
2 Boy El Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz büyük boy ve küçük boy eller şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
48,90₺
Stok Kodu: mum-53
3 (Üç) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3.5 cm X 1 cm (derinlik..
55,35₺
Stok Kodu: Be-32
3'lü Beşgen Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 29x8x1Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü beşgen mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılm..
338,85₺
Stok Kodu: Be-31
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silik..
254,85₺
Stok Kodu: mum-19
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
224,85₺
Stok Kodu: Çi-49
4 Lü Madalyon Ucunda Çiçek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz oval şekil içerisinde üçlü çiçek figürü şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak b..
44,90₺
Stok Kodu: çi-33
9 Boy Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 9 farklı boyda gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzem..
54,90₺
Stok Kodu: çi-48
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
44,90₺
Stok Kodu: çi-08
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
74,90₺
Stok Kodu: Be-24
Ağaç Kütüğü Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 9x7x5 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz ağaç kütüğü şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri..
209,85₺
Stok Kodu: klb1016
Ağzında Bebek Olan Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 5,5 cm'dir, Öl..
69,90₺
Stok Kodu: Öz-51
AKP Amblemi Şeklinde Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Ak Parti amblemli sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde AKP logosu olan silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli m..
48,90₺
Stok Kodu: harf-03
Alfabe Şeklinde Harf Ve Rakam Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Büyük harfler, rakamlar ve bazı simgeler şeklinde silikon kalıp.  Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
42,90₺
Stok Kodu: Es-04
Allah Yazılı Biblo Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Allah yazılı biblo şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
69,90₺
Stok Kodu: es-47
Allah Yazılı Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalıbı 14,5x26x3 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceginiz üzerinde çesitli figürler seklinde silikon kalip, Silikon kalıp elastik ve yumusak bir yapiya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çikar, Yikanabil..
374,90₺
Stok Kodu: çe-03
Altı Fiyonklu Resim Çerçevesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz altı fiyonk figürlü, çevresi çiçek desenli silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir ..
39,90₺
Stok Kodu: çe-07
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Askı Delikli Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir.&..
36,90₺
Stok Kodu: çe-14
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalit..
59,90₺
Stok Kodu: Be-119
Altıgen Saksı Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7.5x7.5x6 Cm. Dışı altıgen, içerisi silindir şeklinde dekoratif mumluk, beton ve kokulu taş modelleri yapabileceğiniz silikon kalıp. 1. Sınıf kaliteli silikon kalıptan objenizi rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kalıptan çıkan obje ölçüleri 7.5 cm x 7.5 cm ..
239,85₺
Stok Kodu: Öz-55
Anahtar Figürlü Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 farklı boyda ve şekilde, anahtar şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bi yapıya sahiptir. En kalit..
36,90₺
Stok Kodu: Dk-364
Arnavutluk Bayrağı Çift Başlı Kartal Şeklinde Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı 12,5x12,5x2 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz silikon kalıp, Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar, Yıkanabil..
269,90₺
Stok Kodu: Be-66
At Başı Şeklinde Beton Ve Kokulu Taş Silikon Kalıbı 14x26x33 Cm. Dekoratif at başı figürlü beton kalıbı, at kafası figürlü kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçül..
5.248,50₺
Stok Kodu: klb1015
Atlı Gelin Ve Damat Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile at arabasında giden gelin ve damat figürü çıkarabilir veya at arabasında giden gelin ve damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6,5 cm X (yükseklik) 4..
89,85₺
Stok Kodu: ha-04
Ayıcık Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin ayıcık şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
48,90₺
Stok Kodu: klb1003
Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile karnında kalp olan ayıcık figürü çıkarabilir veya şirin ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir, Ölçüler ayıcık şeklinin ölçüleri..
89,85₺
Stok Kodu: mum-04
Ayıcıklı I Love You Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 7x4x8 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde şirin ayıcık figürü bulunan ve i love you yazısı olan silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış ol..
224,85₺
Stok Kodu: mum-05
Ayıcıklı Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 5.5x5.5x8 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde şirin ayıcık figürü bulunan silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri ..
224,85₺
Stok Kodu: klb1027
Baby Boy-Baby Girl Desenli Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile çeşitli desenler içerisinde baby girl ve baby boy figürleri çıkarabilir veya aynı şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıp üzerindeki figürler ortalama 2 cm büyüklüğündedir,&n..
89,85₺
Stok Kodu: es-38
Bahçe Çiti Şeklinde Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz bahçe çiti şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzeme..
48,90₺
Stok Kodu: Gi-04
Balerin Elbisesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin kabarık balerin elbisesi şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. ..
69,90₺
Stok Kodu: çe-21
Baloncuklu Kalp Çerçeve Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde minik baloncuk desenli kalp çerçeve şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir ..
48,90₺
Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı
Stokta Yok
Stok Kodu: klb1079
Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı, Harika çikolatalar hazırlamak için kullanabileceğiniz üzerinde baston şekeri, kardan adam, hediye paketi, çorap, yılbaşı ağacı ve noel baba yüzü figürleri bulunan çikolata kalıbı, Kalıp silikon malzemedir, ..
112,35₺
Stok Kodu: ha-03
Baykuş Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin baykuş şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
48,90₺
Stok Kodu: Be-12
Baykuş Saksı Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 14x14x10 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz baykuş kabartmalı saksı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın öl..
748,50₺
Stok Kodu: Ço-148
Bebek Ayağı Şeklinde Silikon Kalıp 6,5x6,5x2 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar. Yıkanabilir özelliktedir. En kaliteli malzemeden yapılmıştı..
149,85₺
Stok Kodu: klb1011
Bebek Getiren Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir, Ölçüler a..
89,85₺
Stok Kodu: Ço-04
Bebek Patikleri Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz desenli bebek patikleri şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kali..
83,90₺
Stok Kodu: klb1002
Bebek Tulumu Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ortasında minik ayıcıklı bebek tulumu figürü çıkarabilir veya bebek tulumu şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir, Ölçüler bebek tulumu şeklin..
89,85₺
Stok Kodu: Ço-102
Bebek Ve Ayıcık Figürlü Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalibi 7x4x1 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceginiz üzerinde çesitli figürler seklinde silikon kalip, Silikon kalip elastik ve yumusak bir yapiya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çikar, Yi..
73,35₺
Stok Kodu: mum-08
Beş Yapraklı Çiçek Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 4.5x4.5x1.5 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz kenarlarıbeş yapraklı yonca silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 4...
55,35₺
Stok Kodu: Be-06
Beşgen Saksı Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 12x12x9 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz beşgen saksı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 12x12x9 cm..
565,50₺
Stok Kodu: mum-125
Beyin Figürlü Silikon Mum Kalıbı 9x8x6.5 Cm. Beyin şeklinde mumlar yapabileceğiniz silikon mum kalıbı. 1. Sınıf kaliteli mum kalıbından mumlarınızı rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kalıptan çıkan mum ölçüleri 9 cm x 8 cm x 6.5 cm'dir...
254,85₺
Biberona Binen Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı Biberona Binen Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı
Stokta Yok
Stok Kodu: klb1022
Biberona Binen Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile biberona binen bebek figürü çıkarabilir veya biberona binen bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 6 cm'dir, Ölçüler biberona binen be..
89,85₺
Stok Kodu: klb1008
Bisikletli Bebek Ve Leylek Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile bisiklete binen bebek ve leylek figürü çıkarabilir veya bisiklete binen bebek ve leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 6 cm'dir, Ölçül..
89,85₺
Stok Kodu: me-28
Bitişik Melek Kanadı Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar veya pastalarınızın üzerine melek kanadı figürü yapabileceğiniz bitişik melek kanadı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Kaliteli malzemeden yapılmış ..
36,90₺
Stok Kodu: Ço-08
Bonbon Şeker Figürlü Silikon Pasta Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Birbirinden lezzetli pastalar, rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz bonbon bayram şekeri şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Figür içerisinden kolaylıkla çıkar. En kalite..
48,90₺
Stok Kodu: Be-35
Büyük Balkabağı Silikon Mum Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 8.5x8.5x7 Cm. Rengarenk dekoratif beton balkabağı ve balkabağı şekilli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 8.5x8.5x..
284,85₺
Stok Kodu: ço-54
Büyük Boy Bebek Ayakları Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz ikili bebek ayakları şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. E..
48,90₺
Stok Kodu: çe-13
Büyük Boy Resim Çerçevesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz büyük boy, çevresi oyma desenli resim çerçevesi şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yu..
83,90₺
Stok Kodu: glt-1001
Büyük Galata Kulesi Kokulu Taş- Şeker Hamuru-Polyester Silikon Kalıp, 24 cmx7,5 cm boyutlarında silikon kalıbı şeker hamuru ve hediyelik obje yapımında kullanabilirsiniz, Üzerinde Galata ve İstanbul yazısı mevcuttur, Yumuşak dokulu silikon sayesinde objelerinizi kolayca ve düzgün şekilde çıkara..
1.349,90₺
Stok Kodu: çi-05
Büyük Kalp Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz kalp gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden ..
48,90₺
Stok Kodu: çi-11
Büyük Kalp Üzerinde Güller Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzeri güllerle kaplı kalp figürü şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapı..
82,90₺
Stok Kodu: Be-08
Büyük Kalpli Saksı Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 14x16x12 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz kalp kabartmalı saksı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölç..
839,85₺
Stok Kodu: ha-02
Büyük Kanatlı Kelebek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde desenler olan büyük kanatlı kelebek şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak b..
59,90₺
Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 333 (6 Sayfa)