Menu
Sepetiniz

Toz Gıda Boyaları

Toz Gıda Boyaları. Pastanızı süslemenizde yardımcı, dekor ve maket kaplamada kullanabileceğiniz toz gıda boyaları. Renkli toz gıda boyasıyla pasta ve tatlılarınızda farklı renkler oluşturabilirsiniz

Stok Kodu: ybaz1001
Şeker Sugar Yağ Bazlı Toz Gıda Boyası 15 Gr. Çikolata renklendirmede kullanabilirsiniz...
39,90₺
Stok Kodu: gboya1001
Suana Altın-Gold Renk Toz Gıda Boyası 5 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde altın ( gold ) renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 5 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1010
Suana Beyaz Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde beyaz renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine uyg..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1002
Suana Gümüş-Silver Renk Toz Gıda Boyası 5 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde gümüş ( silver ) renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 5 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boy..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1007
Suana Kırmızı Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde kırmızı renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1003
Suana Lacivert Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde lacivert renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksi..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1008
Suana Mavi Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde mavi renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine uygun..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1005
Suana Pembe Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde pembe renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine uyg..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1009
Suana Sarı Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde sarı renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine uygun..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1004
Suana Turuncu Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde turuncu renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine..
49,90₺
Stok Kodu: gboya1006
Suana Yeşil Renk Toz Gıda Boyası 8 Gr. Şeker hamuru, pasta ve tatlılarınız için toz şeklinde yeşil renkli toz gıda boyası. Suana markasının kalitesiyle 8 gr'lık paketlerde sunulan toz gıda boyasını pasta, dekor ve maketlerinizin üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Toz gıda boyası, gıda kodeksine uyg..
49,90₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)