Menu
Sepetiniz

Sabun Malzemeleri

Sabun Malzemeleri. Rengarenk ve kokulu sabunlar, kokulu taşlar yapabilmeniz için, tüm sabun malzemeleri, sabun kalıpları, sabun boyaları, kokulu taş boyaları, kokulu taş kalıpları.

Stok Kodu: Be-44
Mürekkep Şişesi Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 4x6.5x7 Cm. Dekoratif  beton mürekkep şişesi, mürekkep şişesi şeklinde kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölç..
65,90₺
Stok Kodu: Be-25
Odun Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7x6,5x8 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz odun şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 7x6,5x..
59,90₺
Stok Kodu: mum-51
1 (Bir) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3 cm X 1 cm (derinlik)..
19,90₺
Stok Kodu: Ço-45
1 Şeklinde Arabaya Binen Bebek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 şeklinde arabaya binmiş bebek figürlü silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya ..
19,90₺
Stok Kodu: klb1019
1 Yaş Arabası Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yazılı arabaya binen bebek figürü çıkarabilir veya 1 yazılı arabaya binen bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4.5 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Ö..
9,90₺
Stok Kodu: klb1014
1 Yaş Ayak Ve Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yaş ayak ve bebek figürü çıkarabilir veya 1 yaş ayak ve bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 2.5 cm X (yükseklik) 4 cm'dir. Ölçüler 1 yaş ayak ve..
9,90₺
1 Yaş Figürlü Kız Bebek Hediyelik Sabun 1 Yaş Figürlü Kız Bebek Hediyelik Sabun
Stokta Yok
Stok Kodu: sbn1002
1 Yaş Figürlü Kız Bebek Hediyelik Sabun. 1 yaş kız bebek doğum günü için özel olarak hazırlanmış, hediyelik sabun. Ürün beyaz sabundan yapılmıştır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır ve beyaz sabun kokusuna sahiptir. Yuvarlak şekilli olan 1 yaş sabununun çapı 5 cm, yüksekliği 0.8 ..
1,90₺
Stok Kodu: kt1019
1 Yaş günüm Mavi Puantiyeli Kare Kapaklı Karton Kutu 5X5X5 cm 10 Adet. Sevdiklerinizin 1. yaş günü için hazırlanış şirin puantiyeli mavi kutu. Puantiyeli ve kapaklı kutu 5 cm (boy) x 5 cm (eni) x 5 cm (yükseklik) ölçülerindedir. Kutu üzerinde 1 Yaş Günüm yazısı vardır. Sevdiklerinize kutu ..
6,90₺
Stok Kodu: kt1020
1 Yaş günüm Pembe Puantiyeli Kare Kapaklı Karton Kutu 5X5X5 cm 10 Adet. Sevdiklerinizin 1. yaş günü için hazırlanış şirin puantiyeli pembe kutu. Puantiyeli ve kapaklı kutu 5 cm (boy) x 5 cm (eni) x 5 cm (yükseklik) ölçülerindedir. Kutu üzerinde 1 Yaş Günüm yazısı vardır. Sevdiklerinize kut..
6,90₺
Stok Kodu: mum-52
2 (İki) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 2 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 4 cm X 1 cm (derinlik)..
19,90₺
Stok Kodu: ço-77
2 Boy El Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz büyük boy ve küçük boy eller şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
22,90₺
Stok Kodu: mum-53
3 (Üç) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3.5 cm X 1 cm (derinlik..
19,90₺
Stok Kodu: Be-32
3'lü Beşgen Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 29x8x1Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü beşgen mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılm..
119,90₺
Stok Kodu: Be-31
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silik..
79,90₺
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm 3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm
-43 %
Stok Kodu: mum-19
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
45,90₺ 79,90₺
Stok Kodu: Mum-140
Partivitrini 3d Merdiven Silikon Mum Kalıbı 12x9x2.5 Cm. Üç boyutlu merdiven şeklinde silikon mum kalıbı. Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 12 cm x 9 cm x 2.5 cm'dir. Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz. Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz pa..
79,90₺
Stok Kodu: çi-94
4 Lü Yaprak Şekilli Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalıbı Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taşlar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz üzerinde çeşitli figürler seklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar. Yıkanabilir öze..
14,90₺
Stok Kodu: çi-49
4 Lü Madalyon Ucunda Çiçek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz oval şekil içerisinde üçlü çiçek figürü şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak b..
19,90₺
Stok Kodu: çi-33
9 Boy Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 9 farklı boyda gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzem..
24,90₺
Stok Kodu: çi-08
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
39,90₺
Stok Kodu: çi-48
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
18,90₺
Stok Kodu: Be-24
Ağaç Kütüğü Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 9x7x5 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz ağaç kütüğü şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri..
69,90₺
Stok Kodu: klb1016
Ağzında Bebek Olan Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Öl..
9,90₺
Stok Kodu: Öz-51
AKP Amblemi Şeklinde Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Ak Parti amblemli sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde AKP logosu olan silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli m..
19,90₺
Stok Kodu: harf-03
Alfabe Şeklinde Harf Ve Rakam Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Büyük harfler, rakamlar ve bazı simgeler şeklinde silikon kalıp.  Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
22,90₺
Stok Kodu: Es-04
Allah Yazılı Biblo Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Allah yazılı biblo şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
26,90₺
Stok Kodu: Sbn1029
Aloe Vera Sabunu Purlavie 100 g. Ürün %100 Türk malıdır. 100 gramlık paketlerde gelmektedir...
9,90₺
Stok Kodu: çe-03
Altı Fiyonklu Resim Çerçevesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz altı fiyonk figürlü, çevresi çiçek desenli silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir ..
16,90₺
Stok Kodu: çe-07
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Askı Delikli Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir.&..
18,90₺
Stok Kodu: çe-14
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalit..
26,90₺
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 636 (22 Sayfa)