Menu
Sepetiniz

Sabun Malzemeleri

Sabun Malzemeleri. Rengarenk ve kokulu sabunlar, kokulu taşlar yapabilmeniz için, tüm sabun malzemeleri, sabun kalıpları, sabun boyaları, kokulu taş boyaları, kokulu taş kalıpları.

Stok Kodu: Be-44
Mürekkep Şişesi Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 4x6.5x7 Cm. Dekoratif  beton mürekkep şişesi, mürekkep şişesi şeklinde kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölç..
287,86₺
Stok Kodu: Be-25
Odun Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7x6,5x8 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz odun şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 7x6,5x..
249,90₺
Stok Kodu: mum-51
1 (Bir) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3 cm X 1 cm (derinlik)..
86,26₺
Stok Kodu: Ço-45
1 Şeklinde Arabaya Binen Bebek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 1 şeklinde arabaya binmiş bebek figürlü silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya ..
59,90₺
Stok Kodu: klb1014
1 Yaş Ayak Ve Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yaş ayak ve bebek figürü çıkarabilir veya 1 yaş ayak ve bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 2,5 cm X (yükseklik) 4 cm'dir, Ölçüler 1 yaş ayak ve..
129,38₺
Stok Kodu: kt1019
1 Yaş günüm Mavi Puantiyeli Kare Kapaklı Karton Kutu 5X5X5 cm 10 Adet. Sevdiklerinizin 1. yaş günü için hazırlanış şirin puantiyeli mavi kutu. Puantiyeli ve kapaklı kutu 5 cm (boy) x 5 cm (eni) x 5 cm (yükseklik) ölçülerindedir. Kutu üzerinde 1 Yaş Günüm yazısı vardır. Sevdiklerinize kutu ..
39,90₺
Stok Kodu: kt1020
1 Yaş günüm Pembe Puantiyeli Kare Kapaklı Karton Kutu 5X5X5 cm 10 Adet. Sevdiklerinizin 1. yaş günü için hazırlanış şirin puantiyeli pembe kutu. Puantiyeli ve kapaklı kutu 5 cm (boy) x 5 cm (eni) x 5 cm (yükseklik) ölçülerindedir. Kutu üzerinde 1 Yaş Günüm yazısı vardır. Sevdiklerinize kut..
39,90₺
Stok Kodu: mum-52
2 (İki) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 2 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 4 cm X 1 cm (derinlik)..
79,70₺
Stok Kodu: ço-77
2 Boy El Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz büyük boy ve küçük boy eller şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
59,90₺
Stok Kodu: Mum-56
2 Li Dudak Şeklinde Silikon Pasta 4x2x1 cm Partivitrini Rengarenk mumlar yapabileceginiz üzerinde çesitli figürler seklinde silikon kalıp, Silikon kalıp elastik ve yumusak bir yapiya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çikar, Yikanabilir özelliktedir, En kaliteli malzemeden yapilmis olan 2 Li Dud..
79,06₺
Stok Kodu: mum-53
3 (Üç) Şeklinde Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 rakamı şeklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri 6 cm X 3.5 cm X 1 cm (derinlik..
86,26₺
Stok Kodu: Be-32
3'lü Beşgen Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 29x8x1Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü beşgen mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılm..
487,94₺
Stok Kodu: Be-31
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silik..
431,86₺
Stok Kodu: mum-19
3'lü Silikon Mum Tabanlık Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 30x6x1 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde 3 tane mum koyabileceğiniz, 3'lü mum tabanlık silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
323,78₺
Stok Kodu: Mum-140
Partivitrini 3d Merdiven Silikon Mum Kalıbı 12x9x2,5 Cm, Üç boyutlu merdiven şeklinde silikon mum kalıbı, Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 12 cm x 9 cm x 2,5 cm'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz pa..
323,78₺
Stok Kodu: çi-94
4 Lü Yaprak Şekilli Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalıbı Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taşlar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz üzerinde çeşitli figürler seklinde silikon kalıp, Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar, Yıkanabilir öze..
114,97₺
Stok Kodu: Çi-49
4 Lü Madalyon Ucunda Çiçek Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz oval şekil içerisinde üçlü çiçek figürü şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak b..
99,90₺
Stok Kodu: çi-33
9 Boy Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 9 farklı boyda gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzem..
79,90₺
Stok Kodu: mum-206
Açan Gül Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Mum Kalıbı 8x8x4 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 8x8x4 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca çıkarabi..
287,86₺
Stok Kodu: çi-08
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
99,90₺
Stok Kodu: çi-48
Açmış Gül Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz açmış gül şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
59,90₺
Stok Kodu: Be-24
Ağaç Kütüğü Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 9x7x5 Cm. Rengarenk dekoratif beton objeler ve kokulu taşlar yapabileceğiniz ağaç kütüğü şeklinde silikon mumluk kalıbı. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri..
302,18₺
Stok Kodu: klb1016
Ağzında Bebek Olan Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 5,5 cm'dir, Öl..
100,66₺
Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet
Yeni
Stok Kodu: ahftl1001
Ahşap Fitil 12.5 cm 10 Adet. Doğal mumlarınız için kullanabileceğiniz doğal ahşap fitil. Paket içerisinde 10 adet 12.5 cm uzunluğunda, 1.4 cm kalınlığında ahşap fitil gelir. Soya parafini veya normal parafin ile rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap fitiller ile özel tasarım mumlarınızı yapabilirisini..
29,99₺
Stok Kodu: Öz-51
AKP Amblemi Şeklinde Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Ak Parti amblemli sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde AKP logosu olan silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli m..
89,90₺
Stok Kodu: mum-237
Akrep Burcu Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Mum Kalıbı 7x7x1,5 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 7x7x1,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca ç..
129,46₺
Stok Kodu: harf-03
Alfabe Şeklinde Harf Ve Rakam Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Büyük harfler, rakamlar ve bazı simgeler şeklinde silikon kalıp.  Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon ka..
69,90₺
Stok Kodu: Es-04
Allah Yazılı Biblo Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz Allah yazılı biblo şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalite..
69,90₺
Stok Kodu: çe-03
Altı Fiyonklu Resim Çerçevesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz altı fiyonk figürlü, çevresi çiçek desenli silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir ..
99,90₺
Stok Kodu: çe-07
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Askı Delikli Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir.&..
99,90₺
Stok Kodu: çe-14
Altı Karınca Çerçeve Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz atlı karınca şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kalit..
99,90₺
Stok Kodu: Be-119
Altıgen Saksı Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı 7.5x7.5x6 Cm. Dışı altıgen, içerisi silindir şeklinde dekoratif mumluk, beton ve kokulu taş modelleri yapabileceğiniz silikon kalıp. 1. Sınıf kaliteli silikon kalıptan objenizi rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Kalıptan çıkan obje ölçüleri 7.5 cm x 7.5 cm ..
345,38₺
Stok Kodu: kt1282
Altın ( gold ) Renk Karton Çanta 25X17X5 Cm 10 Adet. Düğün, nişan, bebek partileri, davet, doğum günü gibi özel günlerinizde, misafirlerinize içerisine hediye koyarak verebileceğiniz karton çanta. Gold (altın) renkli karton çantanın ölçüleri 25 cm (yükseklik) x 17 cm x (eni) x 5 cm (genişlik). ..
159,90₺
Stok Kodu: kt1242
Altın (Gold) Renk Karton Çanta 17X11X5 Cm 10 Adet. Altın (gold) renkli karton çantayı düğün, nişan, bebek partileri, davet, doğum günü gibi özel günlerinizde, misafirlerinize içerisine hediye koyarak verebilirsiniz. Düz altın renkli karton çantanın ölçüleri 17 cm (yükseklik) x 11 cm x (eni) x 5..
114,90₺
Stok Kodu: kt1100
Altın Rengi Asetat Kapaklı Kutu 8x8x3 Cm. Doğum günü, özel günler, hazırladığınız sabunlar veya kurabiyeler için kullanabileceğiniz altın rengi kutu. Kutu şeffaf asetat kapaklıdır. 1. sınıf kaliteli kutuları özel günlerinizde, hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Kutunun ölçüsü 8 cm (en..
4,99₺
Altın Renk Puantiyeli Karton Çanta 17X11X5 Cm 10 Adet Altın Renk Puantiyeli Karton Çanta 17X11X5 Cm 10 Adet
Stokta Yok
Stok Kodu: kt1230
Altın Renk Puantiyeli Karton Çanta 17X11X5 Cm 10 Adet. Düğün, nişan, bebek partileri, davet, doğum günü gibi özel günlerinizde, misafirlerinize içerisine hediye koyarak verebileceğiniz karton çanta. Altın renk üzerine beyaz puantiyeli karton çantanın ölçüleri 17 cm (yükseklik) x 11 cm x (eni) x..
49,90₺
Stok Kodu: kt1186
Altın Renk Yuvarlak Şeker Ve Yüzük Kutusu 5.5x3.5 cm. Altın renkte kalın karton malzemeden yapılmış şeker ve yüzük kutusu. Kutu çiçek desenlidir. Kutu üzerinde altın renkli organze kurdeladan fiyonk bulunur. Yuvarlak kutuyu, hediye verirken, bebek şekerinde, sunumlarınızda veya özel günlerinizde kul..
24,90₺
Stok Kodu: Öz-55
Anahtar Figürlü Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz 3 farklı boyda ve şekilde, anahtar şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bi yapıya sahiptir. En kalit..
36,90₺
Stok Kodu: mum-191
Antik Çağ Anibus Küpü Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Saksı Kalıbı 19x10,5x10 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 19x10,5x10 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisind..
1.252,66₺
Stok Kodu: mum-186
Antik Çağ Kadın Heykeli Şeklinde Silikon Mum Kalıbı 16x7x9,5 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 16x7x9,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca ç..
1.403,86₺
Stok Kodu: mum-190
Antik Çağ Mısır Saksı Heykeli Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Saksı Kalıbı 11x10x10 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 11x10x10 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içeri..
820,66₺
Arabalar Şimşek Mc Queen (Cars) Karton Çanta 17X12X5 Cm 10 Adet Arabalar Şimşek Mc Queen (Cars) Karton Çanta 17X12X5 Cm 10 Adet
Stokta Yok
Stok Kodu: kt1327
Arabalar Şimşek Mc Queen (Cars) Karton Çanta 17X12X5 Cm 10 Adet. Arabalar ( şimşek mc queen ) temalı partileriniz, cars konseptli doğum günü gibi özel günlerinizde, kullanabileceğiniz üzerinde arabalar figürlü karton çanta. Renkli karton çantanın ölçüleri 17 cm (yükseklik) x 12 cm x (..
114,90₺
Stok Kodu: mum-210
Arı Kovanı Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Mum Kalıbı 4,5x4,5x4,5 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 4,5x4,5x4,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü ko..
119,38₺
Stok Kodu: Dk-364
Arnavutluk Bayrağı Çift Başlı Kartal Şeklinde Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı 12,5x12,5x2 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz silikon kalıp, Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar, Yıkanabil..
388,66₺
Asetat Pencere Kapaklı Altın Renk Yuvarlak Kutu 8 cm Asetat Pencere Kapaklı Altın Renk Yuvarlak Kutu 8 cm
Stokta Yok
Stok Kodu: kt1246
Asetat Pencere Kapaklı Altın Renk Yuvarlak Kutu 8 cm. Gold renk pencereli karton takı ve hediye kutusu ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapın. Yuvarlak altın renkli kutunun kapağını açtığınızda içerisinde turuncu renkli saten kumaş bulunmaktadır. Saten kumaşın altı yumuşak süngerle desteklener..
14,90₺
Stok Kodu: kt1247
Asetat Pencere Kapaklı Gümüş Renk Yuvarlak Kutu 8 cm. Gümüş renk pencereli karton takı ve hediye kutusu ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapın. Yuvarlak gümüş renkli kutunun kapağını açtığınızda içerisinde turuncu renkli saten kumaş bulunmaktadır. Saten kumaşın altı yumuşak süngerle desteklene..
14,90₺
Stok Kodu: kt1248
Asetat Pencere Kapaklı Kırmızı Renk Yuvarlak Kutu 8 cm. Kırmızı renk pencereli karton takı ve hediye kutusu ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapın. Yuvarlak kırmızı renkli kutunun kapağını açtığınızda içerisinde turuncu renkli saten kumaş bulunmaktadır. Saten kumaşın altı yumuşak süngerle dest..
14,90₺
Stok Kodu: mum-226
Aslan Burcu Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Mum Kalıbı 7x7x1,5 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 7x7x1,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca ç..
129,46₺
Stok Kodu: Be-66
At Başı Şeklinde Beton Ve Kokulu Taş Silikon Kalıbı 14x26x33 Cm. Dekoratif at başı figürlü beton kalıbı, at kafası figürlü kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçül..
7.557,84₺
Stok Kodu: mum-175
At Kafası Şeklinde Silikon Mum Kalıbı 13x10x7,5 Cm,  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 13x10x7,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca çıkarabilirs..
1.403,86₺
Stok Kodu: klb1015
Atlı Gelin Ve Damat Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile at arabasında giden gelin ve damat figürü çıkarabilir veya at arabasında giden gelin ve damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6,5 cm X (yükseklik) 4..
129,90₺
Stok Kodu: ha-04
Ayıcık Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin ayıcık şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapı..
89,90₺
Stok Kodu: klb1003
Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile karnında kalp olan ayıcık figürü çıkarabilir veya şirin ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir, Ölçüler ayıcık şeklinin ölçüleri..
129,38₺
Stok Kodu: mum-04
Ayıcıklı I Love You Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 7x4x8 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde şirin ayıcık figürü bulunan ve i love you yazısı olan silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış ol..
323,78₺
Stok Kodu: mum-05
Ayıcıklı Silikon Mum Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı 5.5x5.5x8 Cm. Rengarenk mumlar, sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz üzerinde şirin ayıcık figürü bulunan silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzemeden yapılmış olan silikon kalıbın ölçüleri ..
323,78₺
Stok Kodu: klb1027
Baby Boy-Baby Girl Desenli Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı, Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile çeşitli desenler içerisinde baby girl ve baby boy figürleri çıkarabilir veya aynı şeklinde sabunlar yapabilirsiniz, Kalıp üzerindeki figürler ortalama 2 cm büyüklüğündedir,&n..
129,38₺
Stok Kodu: es-38
Bahçe Çiti Şeklinde Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz bahçe çiti şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. En kaliteli malzeme..
89,90₺
Stok Kodu: Be-01
Bahçeli Ev Silikon Beton Şeker Hamuru Ve Kokulu Taş Tozu Kalıbı 14x8x17 cm, Kalıptan çıkan ürün ölçüleri 14 cm x 8 cm x 17 cm'dir,..
1.438,56₺
Stok Kodu: Gi-04
Balerin Elbisesi Figürlü Silikon Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Rengarenk sabunlar ve kokulu taşlar yapabileceğiniz şirin kabarık balerin elbisesi şeklinde silikon kalıp. Sarı renkteki silikon kalıp muz aromalı, harika bir kokuya sahiptir. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir. ..
69,90₺
Stok Kodu: mum-236
Balık Burcu Şeklinde Silikon Kokulu Taş ve Mum Kalıbı 7x7x1,5 Cm  Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 7x7x1,5 cm 'dir, Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz, Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz ve parlaktır, Kalıp içerisinden ürünü kolayca ç..
129,46₺
Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 682 (12 Sayfa)