Menu
Sepetiniz

Silikon Kalıplar

Silikon Kalıplar

Stok Kodu: klb1019
1 Yaş Arabası Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yazılı arabaya binen bebek figürü çıkarabilir veya 1 yazılı arabaya binen bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 4.5 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Ö..
9,90₺
Stok Kodu: klb1014
1 Yaş Ayak Ve Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile 1 yaş ayak ve bebek figürü çıkarabilir veya 1 yaş ayak ve bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 2.5 cm X (yükseklik) 4 cm'dir. Ölçüler 1 yaş ayak ve..
9,90₺
Stok Kodu: Dk-47
3 Boy Yaprak Figürlü Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine farklı 3 boy yaprak şeklinde süslemeler, yapraklı renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 9 cm x 5 cm x 0.5 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak silikondan üre..
16,90₺
Stok Kodu: Dk-71
3 Boyutlu Zigzag Şerit Dekoratif Kenar Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine zigzag ve çit figürlü süslemeler, zigzag ve çit figürlü, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 19 cm x 2 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kalitel..
49,90₺
Stok Kodu: Dk-52
3 Lü Yaprak Figürlü Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine farklı 3 boy yaprak şeklinde süslemeler, yapraklı renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 5 cm x 5 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak silikondan ü..
29,90₺
Stok Kodu: Mum-140
Partivitrini 3d Merdiven Silikon Mum Kalıbı 12x9x2.5 Cm. Üç boyutlu merdiven şeklinde silikon mum kalıbı. Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 12 cm x 9 cm x 2.5 cm'dir. Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz. Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz pa..
79,90₺
Stok Kodu: çi-94
4 Lü Yaprak Şekilli Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalıbı Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taşlar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceğiniz üzerinde çeşitli figürler seklinde silikon kalıp. Silikon kalıp elastik ve yumuşak bir yapıya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çıkar. Yıkanabilir öze..
14,90₺
Stok Kodu: klb1016
Ağzında Bebek Olan Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 5.5 cm'dir. Öl..
9,90₺
Stok Kodu: Dk-36
Altılı Unicorn Boynuzu-Tek boynuzlu At Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine farklı boyutlarda tek boynuzlu at unicorn boynuzu şeklinde süslemeler, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 4 cm x 1 cm x 0..
17,90₺
Stok Kodu: Dk-56
Ananas Figürlü Dekoratif Kenar Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine ananas figürlü süslemeler, ananas figürlü, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 5 cm x 3 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak silikondan ür..
12,90₺
Stok Kodu: Dk-69
Antik Roma Sütunu Dekoratif Kenar Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine antik roma sütunu figürlü süslemeler, sütun figürlü, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 8.5 cm x 3.5 cm x 2 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumu..
39,90₺
Stok Kodu: klb1015
Atlı Gelin Ve Damat Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile at arabasında giden gelin ve damat figürü çıkarabilir veya at arabasında giden gelin ve damat şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6.5 cm X (yükseklik) 4..
9,90₺
Stok Kodu: klb1003
Ayıcık Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile karnında kalp olan ayıcık figürü çıkarabilir veya şirin ayıcık şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler ayıcık şeklinin ölçüleri..
9,90₺
Stok Kodu: klb1027
Baby Boy-Baby Girl Desenli Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile çeşitli desenler içerisinde baby girl ve baby boy figürleri çıkarabilir veya aynı şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıp üzerindeki figürler ortalama 2 cm büyüklüğündedir.&n..
9,90₺
Stok Kodu: Be-01
Bahçeli Ev Silikon Beton Şeker Hamuru Ve Kokulu Taş Tozu Kalıbı 14x8x17 cm. Kalıptan çıkan ürün ölçüleri 14 cm x 8 cm x 17 cm'dir...
349,00₺
Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı
Stokta Yok
Stok Kodu: klb1079
Baston Şeker, Kardan Adam, Yılbaşı Ağacı, Hediye Figürlü Çikolata Kalıbı - Sabun Kalıbı. Harika çikolatalar hazırlamak için kullanabileceğiniz üzerinde baston şekeri, kardan adam, hediye paketi, çorap, yılbaşı ağacı ve noel baba yüzü figürleri bulunan çikolata kalıbı. Kalıp silikon malzemedir. ..
12,90₺
Stok Kodu: klb1011
Bebek Getiren Leylek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ağzında bebek taşıyan leylek figürü çıkarabilir veya ağzında bebek taşıyan leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler a..
9,90₺
Stok Kodu: klb1002
Bebek Tulumu Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile ortasında minik ayıcıklı bebek tulumu figürü çıkarabilir veya bebek tulumu şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 5 cm'dir. Ölçüler bebek tulumu şeklin..
9,90₺
Stok Kodu: Ço-102
Bebek Ve Ayıcık Figürlü Silikon Pasta ve Seker Hamuru Kalibi 7x4x1 cm Rengarenk dekoratif sabunlar, kokulu taslar veya pasta üzeri süslemeler yapabileceginiz üzerinde çesitli figürler seklinde silikon kalip. Silikon kalip elastik ve yumusak bir yapiya sahiptir, ürününüz içerisinden kolayca çikar. Yi..
26,90₺
Beşgen Prizma Silikon Mum Kalıbı 7x7x11 Cm
-15 %
Stok Kodu: mum-147
Partivitrini Beşgen Prizma Silikon Mum Kalıbı 7x7x11 Cm. Beşgen şeklinde prizma figürlü mum kalıbı. Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 7 cm x 7 cm x 11 cm (yükseklik)'dir. Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz. Kalıbın iç yüzeyi pürüzsü..
109,90₺ 129,90₺
Stok Kodu: Dk-07
Beşli Çiçek Figürlü Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine çiçek figürlü süslemeler, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 12 cm x 2 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak silikondan üretilmiştir...
14,90₺
Stok Kodu: klb1022
Biberona Binen Bebek Figürlü Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile biberona binen bebek figürü çıkarabilir veya biberona binen bebek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 6 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçüler biberona binen be..
9,90₺
Stok Kodu: klb1008
Bisikletli Bebek Ve Leylek Silikon Şeker Hamuru Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların üzerine şeker hamuru ile bisiklete binen bebek ve leylek figürü çıkarabilir veya bisiklete binen bebek ve leylek şeklinde sabunlar yapabilirsiniz. Kalıbın ölçüleri (genişlik) 5 cm X (yükseklik) 6 cm'dir. Ölçül..
9,90₺
Stok Kodu: mum-158
Bulut Silikon Mum Kalıbı 10x6x2 Cm. Bulut şeklinde mum kalıbı. Kalıptan çıkan ürün ölçüsü 10 cm x 6 cm x 2 cm (yükseklik)'dir. Mum yapımı haricinde şeker hamuru, kokulu taş, sabun, polyester ve beton şekillendirmede de kullanabilirsiniz. Kalıbın iç yüzeyi pürüzsüz parlaktır. Kalıp içerisinden ü..
39,90₺
Stok Kodu: Dk-02
Burgu Desenli Silikon Pasta Kokulu Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine burgu figürlü süslemeler, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 27 cm x 1.5 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak silikondan üretilmiştir...
39,90₺
Stok Kodu: Dk-44
Büyük Dokulu Yaprak Figürlü Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine büyük yaprak şeklinde süslemeler, yapraklı renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 8 cm x 7 cm x 1.5 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak sili..
26,90₺
Stok Kodu: glt-1001
Büyük Galata Kulesi Kokulu Taş- Şeker Hamuru-Polyester Silikon Kalıp. 24 cmx7,5 cm boyutlarında silikon kalıbı şeker hamuru ve hediyelik obje yapımında kullanabilirsiniz. Üzerinde Galata ve İstanbul yazısı mevcuttur. Yumuşak dokulu silikon sayesinde objelerinizi kolayca ve düzgün şekilde çıkara..
349,00₺
Stok Kodu: Dk-62
Büyük Hasır Deseni Figürlü Dekoratif Kenar Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine büyük hasır deseni figürlü süslemeler, büyük hasır deseni figürlü, renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 10 cm x 10 cm x..
19,90₺
Stok Kodu: Dk-72
Büyük Taç Süsleme Dekoratif Kenar Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine büyük boy dekoratif taç süslemeler, taç figürlü renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 23.5 cm x 5 cm x 0.5 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak ..
49,90₺
Stok Kodu: Dk-49
Büyük Uzun Yaprak Figürlü Silikon Pasta-Kokulu-Taş Ve Sabun Kalıbı. Hazırladığınız pastaların kenarlarına veya üzerine büyük boy uzun yaprak şeklinde süslemeler, yapraklı renkli kokulu taşlar yapabileceğiniz silikon kalıp. Kalıp ölçüleri 9.5 cm x 4.5 cm x 1 cm 'dir. Kalıp kaliteli yumuşak ..
24,90₺
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 205 (7 Sayfa)