Menu
Sepetiniz

Parti Malzemeleri

Kına, nişan, düğün, doğum ya da mezuniyet. Hepsi de insanın hayatında kutlamaya ve sevdikleriyle paylaşmaya değer olaylar. Kutlamanın en iyi yolu ise bir parti düzenlemek. Bu yazımızda farklı parti çeşitleri ve parti düzenlemenin en temel ama zaman zaman göz ardı edilen gereksinimi olan parti malzemeleri ve parti malzemeleri seçimleri seçimlerinin nasıl olması gerektiğinden bahsedeceğiz.

1. Parti şapkaları hazır ama neyi kutluyoruz? Ne için parti yapacağınız parti malzemeleri seçiminize direkt olarak etki edecek ilk kriter. Hiç kimse doğum günü partisinde “Sonunda bitti!” yazan mezuniyet temalı bir flama görmek istemez. Bu yüzden doğru kategorideki ürünlere ulaşabilmek için ne amaçla parti yapacağınıza karar vermelisiniz. Burada durumu karmaşıklaştırabilecek şey iki farklı olayın bir arada kutlanması olabilir. Nişanınız ve en yakın arkadaşınızın doğum gibi. Bu tarz durumlarda da ikinci maddeye dikkat etmek gerekit.

2. Partinin Teması Partinin teması, konusundan ve kutlama amacınızdan ayrı olarak görsellik, etkinlikler ve genel parti atmosferiyle ilgilidir. Bu tema “90’lar pop” olabileceği gibi “pembe” de olabilir. Burada önemli olan sizin ne istediğiniz ve nasıl bir görünüm elde etmeyi umduğunuz. Partinin temasını etkileyebilecek bir diğer faktör ise yukarıda bahsettiğimiz gibi farklı olayların aynı anda kutlanması. Bu gibi durumlarda hem katılan hem de partinin düzenlendiği kişileri aynı kümede toplayabilmek için partinin teması çok önemli. Eğer kırmızı renklerini ağırlıkla kullandığınız nişan partinizde aynı zamanda en yakın arkadaşınızın da doğum gününü kutlamak istiyorsanız, doğum günü dekorasyonlarını ve pastasını kırmızı renk ağırlıklı seçebilirsiniz. Bu sayede iki etkinliği birbirinden fazla koparmadan rahatlıkla kutlama yapabilirsiniz.

3. Eğlenceli kısma geçelim: parti malzemeleri alışverişi Ne için parti yapacağınız belli, partinizin temasının ne olacağına karar da verdiniz, o zaman sıra eğlenceli kısımda. Parti malzemeleri alışverişine bağlayabilirsiniz! Parti malzemelerinizi seçerken öncelikle kategorisel olarak ayrım yapan mağazalara bakabilirsiniz. Böylece bekarlığa veda partiniz için hazırlık yaparken diş buğdayı ve doğum günü için prenses taçları arasında boğuşmanız gerekmez. Ya da kendinizi bu konuda biraz daha özgür bırakabilirsiniz. Eğer partinizin “pembe renk” gibi bir teması varsa, belli bir kutlama için üretilmemiş ve pembe renkli her parti süsü dekorasyon için işinize yarayacaktır. Bu da belirli bir kategori altında çok fazla seçenek sunmayan mağazalarda bile kendinize göre bir şeyler bulabilmenizi sağlar. Yine de vaktinizi kısıtlı mağazalarla harcamanıza gerek yok, Parti Vitrini’ni ziyaret ederek kendinize en uygun parti malzemelerini bulabilirsiniz. Günün sonunda partilerin amacı sevdiğiniz insanları bir araya getirmek ve sizin için önemli ve mutluluk verici bir olayı kutlamak değil midir? Öyleyse sizi en çok mutlu edecek kişileri ve parti malzemelerini bir araya getirin ve partinizin tadını çıkarmaya odaklanın!

parti malzemeleri