Menu
Sepetiniz

Pleksi Ayna İsim

Pleksi Ayna İsim

Anneler Günü Hediyelik Pleksi Aynalı Oda Kokusu Anneler Günü Hediyelik Pleksi Aynalı Oda Kokusu
Stokta Yok
Stok Kodu: koku1001
Anneler Günü Hediyelik Pleksi Aynalı Oda Kokusu. Anneler gününe özel anneniz için oda kokusu seti. İçerisinde çeşitli kokular bulunan oda kokusu setinin bambu çubukları ile dekoratif bir görüntü oluşturur. Oda kokusu 50 cc. cam şişe içindedir. Özel paketi ile anneniz için en güzel hediyelerden biri...
34,90₺
Stok Kodu: plk1012
Ayaklı İsim Şeklinde Pleksi Ayna. Nikah şekeri, süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi şeklinde ayaklı ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim ayna 10 cm yüksekliğinde dizayn edilmiştir.(Ortalama toplam 10 harf-karakter..
159,90₺
Stok Kodu: plk1127
Ayaklı Ve İşlemeli İsim Şeklinde Pleksi Ayna. Nikah masası, nişan masası, düün masası süslemede, parti süslemede veya hediyelik olarak verebileceğiniz sizin ve sevdiğiniz kişinin ismi şeklinde ayaklı ayna. Pleksi malzemeden yapılan isim ayna, 50 cm uzunluğunda ve 20 cm yüksekliği..
179,90₺
Stok Kodu: isimlik1001
Şık gold renkte metal isimlik. Ürün renkli yapay çiçeklerle süslenmiştir. Söz, nişan, nikah veya düğün masanızı süsleyebilirsiniz. Gold renkte tabela üzerinde isimleriniz yer alır. En üst kısımda doğal iple tamamlanmıştır. Ürünün toplam yüksekliği 35 cm, eni 35 cm, kalınlığı 15 cm'dir. İsimlik tabel..
299,90₺
Stok Kodu: isimlik1002
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta durabilir...
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1006
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonu şeffaf, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerindeki yazılar ve desenler Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla ..
59,90₺
Stok Kodu: isimlik1007
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonu siyah, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerindeki yazılar ve desenler Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla i..
59,90₺
Stok Kodu: İsimlik1004
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı köşeli kalp şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta du..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1011
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı arka fonunda yapma kuru çiçekler olan, kare şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün üzerine isim ve tarih yazılabilir. 20 cm x 20 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazı..
199,90₺
Stok Kodu: isimlik1008
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı içiçe altıgen şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. Pleksi ayna ile isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta dur..
69,90₺
Stok Kodu: isimlik1005
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı içiçe altıgen şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gümüş renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. Pleksi ayna ile isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta du..
69,90₺
Stok Kodu: plk1001
Pleksi Ayna Harfler. Nikah şekeri, bebek şekeri, bebek odası süslemede veya istediğiniz herhangi biryerde kullanabileceğiniz ayna özellikli pleksi harfler. 3 cm ve 7 cm yüksekliğinde (seçeneklerden seçmelisiniz! ) olan harfler dekoratif yazı stili ile dizayn edilmiştir. Arka yüzeyinden silikonl..
0,00₺
Stok Kodu: plk1037
Pleksi Ayna Harfler Altın Renkli. Nikah şekeri, bebek şekeri, bebek odası süslemede veya istediğiniz herhangi biryerde kullanabileceğiniz ayna özellikli altın (gold) renkli pleksi harfler. 3 cm ve 7 cm yüksekliğinde (seçeneklerden seçmelisiniz! ) olan harfler dekoratif yazı stili ile dizayn edi..
0,00₺
Stok Kodu: isimlik1003
Söz, kına, nişan ve düğün törenleriniz için ayaklı tektaş yüzük şeklinde pleksi aynadan isimlik. Ürün Gold renkte pleksi aynadan üretilmiştir. 25 cm x 25 cm ölçülerinde üretilmiştir. Metal ayaklı olan pleksi isimlik gözalıcı güzelliktedir. El yazısı fontuyla isimleriniz yazılır. Masaüstünde ayakta d..
69,90₺
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)