Menu
Sepetiniz

Pleksi Ayna Nikah Şekeri

Pleksi Ayna Nikah Şekeri

Stok Kodu: nkhskr1003
Pleksi Ayna Kalp İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm x 9 cm ölçülerinde, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, gold..
29,90₺
Stok Kodu: nkhskr1001
Pleksi Ayna Kare İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm x 8 cm ölçülerindedir, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, g..
29,90₺
Stok Kodu: nkhskr1004
Pleksi Ayna Şeffaf Kutulu İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 5 cm x 5 cm x 5 cm ölçülerindedir. Kapak kısmının içerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. İçerisine şeker veya renkli boncuk koyarak tamamlayab..
29,90₺
Stok Kodu: nkhskr1002
Pleksi Ayna Yuvarlak İçi Kuru Çiçekli Nikah Şekeri. Misafirleriniz için şık ve zarif pleksi ayna nikah şekeri. Nikah şekeri 8 cm çapında, kalınlığı 1 cm'dir. İçerisinde yapma kuru çiçek bulunur ve arka kısmı ahşap malzemedir. Üzerine isim ve tarih yazılabilir. Pleksi ayna rengini; gümüş, gold veya r..
29,90₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)