Menu
Sepetiniz

Yüzük Yükseltici

Yüzük Yükseltici. Nişan, düğün ve söz törenininiz için pleksi aynadan yapılmış yüzük yükselticiler. İsimlerinize özel olarak yapılan pleksi ayna yüzük yükselticileri ile nişan, söz ve düğün törenlerinize şıklık katın.

Stok Kodu: ahşap1004
Gerçek Ahşap Yüzük Yükseltici 2 Adet. Kız isteme, söz ve nişan törenlerinizde kullanabileceğiniz doğal ahşaptan (ağaç) yapılmış ve üzerinde isimlerinizin yazdığı yüzük yükselticiler. Ahşap yüzük yükselticilerin çapları ortalama olarak 7 cm, yükseklikleri ise 2.5 cm'dir. Üzerlerinde lazerle isimlerin..
69,90₺
Stok Kodu: ahşap1003
Gerçek Ahşap Yüzük Yükseltici Ve Tepsi Seti. Kız isteme, söz ve nişan törenlerinizde kullanabileceğiniz doğal ahşaptan (ağaç) yapılmış ve üzerinde isimlerinizin yazdığı yüzük yükselticiler ve ahşap tepsi seti. Ahşap yüzük yükselticilerin çapları ortalama olarak 7 cm, yükseklikleri ise 7.5 cm'dir. Üz..
349,90₺
Stok Kodu: plk1083
Yüzük Yükseltici Kalp Baş Harfler Gümüş Renk 2 Adet. Gümüş renkli, kalp şeklinde isminizin baş harfleriyle yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresini istediğiniz renk saten kurdela ile süsleyebilir..
229,90₺
Stok Kodu: plk1150
Yüzük Yükseltici Kalp Şeklinde Gold (Altın) Renk 1 Adet. Gold renkli, kalp şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi gold renkli şerit taş görünümlü aksesuarla süslenmiştir. Yüzük yükselti..
39,90₺
Stok Kodu: plk1149
Yüzük Yükseltici Kalp Şeklinde Gümüş Renk 1 Adet. Gümüş renkli, kalp şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi şerit taş görünümlü aksesuarla süslenmiştir. Yüzük yükselticinin yüksekliği 2..
39,90₺
Stok Kodu: plk1196
Yüzük Yükseltici Kalp Taş Kaplama İsimli Gümüş Renk 2 Adet. Üzerindeki harflar ve yüzük yükseltici taş kaplamadır. Gümüş renkli, kalp şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin ve üzerindeki harfle..
499,90₺
Stok Kodu: plk1014
Yüzük Yükseltici Kalp Taşlı Altın Renk İsimli 2 Adet. Altın renkli, kalp şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi şerit taşlarla süslenmiştir. Yüzük yükselticilerin bir tanesine sizi..
199,90₺
Stok Kodu: plk1015
Yüzük Yükseltici Kalp Taşlı Gümüş Renk İsimli 2 Adet. Gümüş renkli, kalp şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi şerit taşlarla süslenmiştir. Yüzük yükselticilerin bir tanesine sizi..
199,90₺
Stok Kodu: plk1094
Yüzük Yükseltici Kare Altın (Gold)-Gümüş Renk Pleksi Ayna İsimli 2 Adet. Altın renkli, kare şeklinde yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin bütün kenarları gold renkli (isteğinize göre gümüş renk seçeneğini s..
109,90₺
Stok Kodu: plk1097
Yüzük Yükseltici Kare Bronz Renk Pleksi Ayna İsimli 2 Adet. Bronz renkli, kare şeklinde yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin bütün kenarları bronz renkli pleksi aynadan oluşur. Yüzük yükselticilerin bi..
109,90₺
Stok Kodu: plk1095
Yüzük Yükseltici Kare Kırmızı Renk Pleksi Ayna İsimli 2 Adet. Kırmızı renkli, kare şeklinde yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin bütün kenarları kırmızı renkli pleksi aynadan oluşur. Yüzük yükselticile..
109,90₺
Stok Kodu: plk1096
Yüzük Yükseltici Kare Mavi Renk Pleksi Ayna İsimli 2 Adet. Mavi renkli, kare şeklinde yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin bütün kenarları mavi renkli pleksi aynadan oluşur. Yüzük yükselticilerin bir t..
109,90₺
Stok Kodu: plk1016
Yüzük Yükseltici Yıldız Taşlı Gümüş Renk İsimli 2 Adet. Gümüş renkli, yıldız şeklinde taşlı yüzük yükseltici ile söz, nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi şerit taşlarla süslenmiştir. Yüzük yükselticilerin bir tanesine ..
199,90₺
Stok Kodu: plk1013
Yüzük Yükseltici Yuvarlak Taşlı Altın Renk İsimli 2 Adet. Gold renkli, yuvarlak taşlı yüzük yükseltici ile söz ve nişan törenlerinize şıklık ve zerafet katın. Pleksi malzemeden yapılan şık yüzük yükselticinin çevresi şerit taşlarla süslenmiştir. Yüzük yükselticilerin bir tanesine sizin diğerine..
199,90₺
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)